Volkswagen Golf MK5

Debiutant na światowym rynku /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
Awatar użytkownika
By fredric -  02 lut 2014, 16:43
 mazowieckie
#118772
Dziś mnie mijał nowy err i powiem wam że fajny :] postaram się na tygodniu pojechać do salonu może mają na stanie i dadzą rundę.
Awatar użytkownika
By Forest -  03 lut 2014, 16:17
 wielkopolskie
#118867
Mnie tam się podoba. Przód może jakby miał nieco większe wloty może by było jeszcze lepiej, ale za to tył i lampy mi się bardzo podobają bo w MK6 w ogóle mi się nie widzą :/ No i kokpit Golfa 7 jest extra :)
Awatar użytkownika
By Bruce -  06 lut 2014, 20:45
 mazowieckie
#119301
Forest pisze:Mnie tam się podoba. Przód może jakby miał nieco większe wloty może by było jeszcze lepiej, ale za to tył i lampy mi się bardzo podobają bo w MK6 w ogóle mi się nie widzą :/ No i kokpit Golfa 7 jest extra :)
Apropo kokpitu, tak się zastanawiałem, czy producenci nie oryginalnych radii przeżyją.
Ciężko będzie chyba wyprodukować radio dedykowane do MKVII...
Awatar użytkownika
By Forest -  06 lut 2014, 23:12
 wielkopolskie
#119310
Radiów bardziej pasuje, niż Radii ;)

Spoko, producenci na pewno będą wypuszczać jakieś dedykowane modele. Masz przykład Blaupunkta Philadelphia ala RSN510, tylko na Windowsie z innymi bajerami. Ale na dzień dzisiejszy to nie widzę nic co może być lepszego od Discovery Pro z nowego Golfa 7. Ekran extra, mapy z Googla, mnóstwo funkcji, czujniki zbliżeniowy bardzo mi się podoba, dzięki temu przy przesunięciu dłoni w stronę radia wyświetlają się automatycznie niewidoczne ikony funkcyjne.

Ale fakt, radioodtwarzacze typu na ściągane panele za 200 zł już odchodzą w zapomnienie.
Awatar użytkownika
By Bruce -  08 lut 2014, 14:44
 mazowieckie
#119462
Forest pisze:Radiów bardziej pasuje, niż Radii ;)

Spoko, producenci na pewno będą wypuszczać jakieś dedykowane modele. Masz przykład Blaupunkta Philadelphia ala RSN510, tylko na Windowsie z innymi bajerami. Ale na dzień dzisiejszy to nie widzę nic co może być lepszego od Discovery Pro z nowego Golfa 7. Ekran extra, mapy z Googla, mnóstwo funkcji, czujniki zbliżeniowy bardzo mi się podoba, dzięki temu przy przesunięciu dłoni w stronę radia wyświetlają się automatycznie niewidoczne ikony funkcyjne.

Ale fakt, radioodtwarzacze typu na ściągane panele za 200 zł już odchodzą w zapomnienie.
Wiesz, bardziej mi chodzi o nieopłacalność produkcji dla niezależnych producentów Alpine, Blaupunkt etc...
W tej chwili każdy producent aut ma swój wzór deski rozdzielczej i każda jest inna...
Tak jak wspomniałeś, kiedyś była jedna taka sama kieszeń i każdy mógł sobie kupić nowe radio wybierając, przebierając z dużej ilości producentów. Miało to sens.
A teraz mamy taki MC Donald zestawowy ...
Szczerze to tak z łezką w oku, wspominam szukanie radia etc... :)
Awatar użytkownika
By marnon -  18 kwie 2014, 12:27
 śląskie
#128474
Mnie się" szóstka" bardziej podobała wnętrze z tym czarnym plastykiem to dla mnie koszmar niezmienia się jedynie fakt że własności jezdne i moc sprawiają że chętnie bym go widział w garażu: )