Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast膮pi艂a bardzo du偶a aktualizacja forum. Zosta艂 zaktualizowany ca艂y core wraz z wszystkimi modu艂ami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid艂owo艣ci w dzia艂aniu forum u偶ytkownicy proszeni s膮 w pierwszej kolejno艣ci o wyczyszczenie pami臋ci podr臋cznej przegl膮darki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo偶e o zg艂oszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Usterki, awarie i problemy zwi膮zane z elektronik膮 i elektryk膮 (o艣wietlenie, 偶ar贸wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Witam pytanie jest takie gdzie w naszych gofach fabrycznie jest zamontowany przekaznik 53 odpowiedzialny za sterowanie pompki spryskiwaczy reflektor贸w i bezpiecznik do niego prosz臋 o fotk臋.t
Obecnie jest na kabelkach w skrzynce bezpiecznik贸w przy akumulatorze by艂y montowane spryski wygl膮da jak wygl膮da a chce 偶eby by艂o jak z fabryki dzi臋ki pozdrawiam.
Obrazek
W Jetta brakuje mi kilku bezpiecznik贸w(wida膰, 偶e gniazda nie s膮 puste). Kto艣 tutaj co艣 "modzi艂"? Wk艂adaj膮c bezpiecznik od grzania tylnej szyby po kilkunastu sekundach czu膰, 偶e jest gor膮cy, wcze艣niej wyj膮艂em stopiony. Gdy jest bezpiecznik szyba normalnie grzeje, ca艂a. Kabli od szyby nie mam na klapie bagaznika (sedan). Nigdzie nie mog臋 znale藕膰 gdzie one id膮 w Jetta, mo偶e kto艣 wie? Po pracy dodam zdj臋cia bezpiecznik贸w z komory silnika do weryfikacji. Z g贸ry dzi臋kuj臋 馃槉
Pozdrawiam
odyniec pisze:
12 pa藕 2017, 12:34

W Jetta brakuje mi kilku bezpiecznik贸w(wida膰, 偶e gniazda nie s膮 puste). Kto艣 tutaj co艣 "modzi艂"?
tak bywa fabrycznie, zale偶y od wersji wyposa偶enia, nie oznacza to 偶e kto艣 co艣 kombinowa艂 aczkolwiek nie wiem jak jest konkretnie w twoim przypadku

w skrzynce pod mask膮 jest tak samo, bezpiecznik贸w nie ma a konektory s膮 ale wk艂adaj膮c bezpiecznik i tak nic nie uruchomisz dodatkowego

Aktualizacja forum

Nast膮pi艂a bardzo du偶a aktualizacja forum. Zosta艂 zaktualizowany ca艂y core wraz z wszystkimi modu艂ami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid艂owo艣ci w dzia艂aniu forum u偶ytkownicy proszeni s膮 w pierwszej kolejno艣ci o wyczyszczenie pami臋ci podr臋cznej przegl膮darki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo偶e o zg艂oszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy