Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z elektronik─ů i elektryk─ů (o┼Ťwietlenie, ┼╝ar├│wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
przez masteri -  06 gru 2017, 8:05
 ma┼éopolskie
Cze┼Ť─ç,
Mam problem z tylnymi swiat┼éami w Mk5 Variant. Podczas aktywowaniu ┼Ťwiate┼é dziennych (z swiate┼é mijania) co┼Ť niestety musia┼éem zrobi─ç ┼╝le, poniewa┼╝ aktualnie zamienione s─ů z ty┼éu ┼Ťwiat┼éa przeciwmg┼éowe oraz cofania (prawdopodobnie wersja GB). Jak mozna to zmieni─ç.
Niestety zauwarzylem ten problem bardzo póżno, dlatego nie zachowałem orginalengo kodowania. Aktulane kodowanie moge odczytać dopiero jutro, dlatego pytam żeby się ewentualnie przygotować do operacji.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  06 gru 2017, 10:14
 opolskie
@A-R-T-U-R Doczyta┼éem, a potem mnie ol┼Ťni┼éo :tooth: i poprawi┼éem posta. O minutk─Ö za szybko zareagowa┼ée┼Ť :friends:
przez masteri -  07 gru 2017, 8:09
 ma┼éopolskie
wi─Öc tak:
program: VAG CAN Pro.
Przeszedłem do centralnej elektryki BIT [09]
Wykonałem nastepujace kroki:
1. Aktywujemy BAJT 0 BIT 4 (Światła do jazdy dziennej Ameryka Północna)
2. Jezeli chcemy zmniejszyc nat─Özenie ┼Ťwiat┼éa do jazdy dziennej to przechodzimy do BAJTU 8 i zmieniamy tam % nat─Özenie ┼Ťwiecenia ┼╝ar├│wek

i wydaje mi sie ┼╝e popre┼énilem b┼é─ůd w punkcie drugim. Jak tylko mi sie uda to przesle zrzut ekranu z aktualnego stanu.
przez masteri -  07 gru 2017, 21:06
 ma┼éopolskie
Ok, w sterowniku centralnej elektryki BIT [09] w BAJCIE 8 jedynkami s─ů aktualnie BIT 3 i 5. Po zmianie jedynek na BIT 3 i 6, ┼Ťwiat┼éa dzia┼éaj─ů prawid┼éowo. Niestety pad┼éa mi bateria w laptopie podczas pracy wiec nie mam dok┼éadniejszego zapisu.