Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy zwi─ůzane z elektronik─ů i elektryk─ů (o┼Ťwietlenie, ┼╝ar├│wki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar u┼╝ytkownika
przez lukasboss -  09 mar 2019, 8:04
 pomorskie
:fluff:

Ja mrugam gdy wpuszczam przed siebie autobus, kt├│rego nikt nie chce wypu┼Ťci─ç z przystanku , a czy kierowca jest pijany albo czy co┼Ť ukrad┼é tego ju┼╝ faktycznie nie wiem... :wacko:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Pewex -  22 kwie 2019, 11:25
 wielkopolskie
Witam, jest kto┼Ť na forum kto wsadzi┼é w ori bi-xenona instalacj─Ö z zwk┼éej halogenowej i silniczek od regulacji ? :thank_you: :cool: Wiem ┼╝e kiedy┼Ť Bartek tak zrobi┼é i to chodzi┼éo, tylko ┼╝e to by┼éo do┼Ť─ç dawno, jest kto┼Ť kto ma taki patencik zrobiony ? Wie kto┼Ť czy je┼╝eli prze┼éo┼╝─Ö instalacj─Ö z halogenowej do bixa to b─Ödzie opcja ┼╝e jak podci─ůgn─Ö pin 11 do borda to b─Öd─ů mia┼é d┼éugie na przes┼éonie :fluff: :hmmm: ? Bo regulacja r─Öczna to wiem ┼╝e p├│jdzie zrobi─ç, ale nie mog─Ö nigdzie znale┼║─ç info odno┼Ťnie tej instalacji ;P :cray2: :fluff:
przez silveradrien -  10 maja 2019, 23:09
 podkarpackie
Witam. Jestem po monta┼╝u ori bi xenon├│w w golfie 5. Pod┼é─ůczy┼éem je na gotowych przej┼Ťci├│wkach z allegro. Jednak┼╝e po odpaleniu silnika b┼éyskaj─ů jak stroboskob na dysce... Je┼╝eli dobrze wszytsko zrozumia┼éem teraz musz─Ö podci─ůgn─ů─ç piny do bordnetza( m├│j powinien je obs┼éu┼╝y─ç, ko┼äc├│wka AE) i je zakodowa─ç. Je┼╝eli jednak chcia┼ébym zostawi─ç bez pod┼é─ůczenia tych pin├│w to jak jakie parametry trzeba wpisa─ç w VCDSa bo nigdzie nie pisze...?
Awatar u┼╝ytkownika
przez lukasboss -  13 maja 2019, 21:00
 pomorskie
B┼éyskaj─ů bo nie s─ů zakodowane. Pin, kt├│ry chcesz poci─ůgn─ů─ç s┼éu┼╝y za za┼é─ůczanie przes┼éony aby z mijania zrobi┼éy si─Ö drogowe. Brak pod┼é─ůczenia spowoduje jedynie, ┼╝e nie b─Ödziesz mia┼é "d┼éugich".
Awatar u┼╝ytkownika
przez Pewex -  03 cze 2019, 10:39
 wielkopolskie
Siemka, bixenon za┼éo┼╝ony ale na konsoli kontrolka od spalonej ┼╝ar├│wki, przej┼Ťci├│wki zrobione na ori wtyczkach. Idzie jako┼Ť to obej┼Ť─ç ┼╝eby nie by┼éo b┼é─Ödu? Lub jaki┼Ť patent? ┼╗ar├│wki ori w lampach :oczko:
Awatar u┼╝ytkownika
przez lukasboss -  08 cze 2019, 0:37
 pomorskie
Szukaj przyczyny w przej┼Ťci├│wkach. Wszystko ┼Ťwieci w reflektorze ? Kodowanie prawid┼éowe ? Spr. b┼é─ůd pod vcds o kt├│re o┼Ťwietlenie mu chodzi.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16