Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#213807
piter_ldz pisze:
cynik606 pisze:
piter_ldz pisze:Tak maxitec
A jakie on ma gniazda RCA (cinch)?
Obrazek

2x do kamery i jedno do rnsa z ta wtyczka jak wyzej :)

Obrazek
No to instalacja dość podobna do mojej, tyle że ja mam kamerę w tablicy rejestracyjnej.
Nie widzę opisów gniazd na Twoim adapterze, ale przypuszczam, że żółte jest do kamery, a czerwony i biały to kanały L/P od audio.
To w takim przypadku tu jest różnica z moim VNS-526, który ma dwa wejścia wideo: jedno dla kamery i drugie dla innych źródeł wideo (np. tuner dvb-t). Żeby mieć obraz z kamery pod przyciskiem AUX użyłem takiego rozdzielacza, który puszcza sygnał z kamery pod oba wejścia wideo adaptera:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 paź 2019, 10:57 przez cynik606, łącznie zmieniany 2 razy.
#213836
czyli pozostanie po wrzuceniu wstecznego :)


Edit:// jako ciekawostka dodam, ze jest adapter z Chin na ali za 87zl :)
Posiada opcje podpięcia 2 kamer na przód i tył, a przyciskiem mozna je zmieniać.
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Free Shipping Car Parking Video Channel Converter. Auto Front / Side and Rear View Camera Video Control Box With Manual Switch

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Car-Parking-Video-Channel-Converter-Auto-Front-Side-and-Rear-View-Camera-Video-Control/1545503336.html
#214319
marcin.ziom pisze:Mam pytanie. Też mam do zamontowania taka kamerke najzwyklejsza, dostałem już przy zakupie auta. I co sadzicie o wierceniu ja w zderzak? czy lepiej kupić taka pod lampke tablicy? ;-)
Kamera bezpośrednio w zderzaku? Moim zdaniem lepiej dać ją w ramce tablicy lub z lampką podświetlenia tablicy. Ja osobiście wybrałem w tablicy bo widok jest idealnie po środku auta.
#214349
marcin.ziom pisze:Mam pytanie. Też mam do zamontowania taka kamerke najzwyklejsza, dostałem już przy zakupie auta. I co sadzicie o wierceniu ja w zderzak? czy lepiej kupić taka pod lampke tablicy? ;-)

gdybys jednak sie zdecydowal zobacz jak to wyszlo chlopakowi w polo
Kod: Zaznacz cały
http://www.autowcentrum.pl/blog/post/kolejny-mod-montaz-kamery-cofania,20182/
#214416
marcin.ziom pisze:No okej, jaka polecacie z allegro ta kamerke w lampce? :roll:
Ja zamówiłem na przykład prosto na aliexpress (zawsze parę zł taniej), coś TAKIEGO
Co do wwiercenia się w zderzak - według mnie będzie to słabo wyglądać, ale jeżeli bardzo chcesz to czemu nie - brudzi się tak samo szybko jak ta w rejestracji. Tylko pamiętaj zamontować ją możliwie jak najbliżej środka auta.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9