Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Sajmon -  15 wrz 2014, 14:07
 śląskie
#143126
Jak się uda znaleźć odpowiedni klucz ( po wstępnych oględzinach allegro niema ich za wiele) to myślę ze zajmie to mniej niż kilka dni a poza tym poco płacić komuś jeszcze dodatkowo za coś co można zrobić samemu :)

Edit: W końcu pojawiło się coś sensownego tylko z innym numerem a nawet tylko inną literą na końcu i tutaj moje pytanie czy nr klucza może być inny tylko częstotliwość jest ważna czy nr też musi być taki sam? Dodam ze ja mam klucz 1K0 959 753 G a ten który mnie interesuje ma nr 1K0 959 753 N. Oba pracują w częstotliwości 434Mhz.
By ARTURek -  26 lip 2015, 8:59
 dolnośląskie
#186411
Hahahaha :D
Niestety nawet ta rewolucyjna metoda u mnie nie działa :hmmm:
Pilot łapie z 3 metrów od przodu, z tyłu to już w ogóle beznadziejnie, ale nie uśmiecha mi się wydawać stówy lub dwóch na nowy kluczyk.
Co się dzieje z tym starym z biegiem lat, że traci zasięg ?
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  26 lip 2015, 9:29
 lubelskie
#186414
ARTURek pisze:Hahahaha :D
Niestety nawet ta rewolucyjna metoda u mnie nie działa :hmmm:
Pilot łapie z 3 metrów od przodu, z tyłu to już w ogóle beznadziejnie, ale nie uśmiecha mi się wydawać stówy lub dwóch na nowy kluczyk.
Co się dzieje z tym starym z biegiem lat, że traci zasięg ?
Bateria słabnie...
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  26 lip 2015, 10:16
 śląskie
#186421
Jeśli to nie wina modułu w aucie to zapewne pilota.
Kluczyki często upadają więc może się zrobić jakieś małe pęknięcie na druku i coś nie styka.
Dawno temu widziałem w kodowaniu Komfortu "ograniczony zasięg pilota" ale do czego to jest to nie wiem....
Może jak sama nazwa wskazuje? może masz zaznaczone...
Awatar użytkownika
By Tyson -  26 lip 2015, 10:21
 mazowieckie
#186423
Dexter23pl pisze:Jeśli to nie wina modułu w aucie to zapewne pilota.
Kluczyki często upadają więc może się zrobić jakieś małe pęknięcie na druku i coś nie styka.
Dawno temu widziałem w kodowaniu Komfortu "ograniczony zasięg pilota" ale do czego to jest to nie wiem....
Może jak sama nazwa wskazuje? może masz zaznaczone...
Może to jest takie zabezpieczenie, żeby któś nie ściągnął "naszych fal". Otwierasz dopiero jak podejdziesz do samochodu.