Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Sajmon -  17 lut 2016, 13:08
 śląskie
#215911
Mettenoos pisze:
Sajmon pisze:To raczej się wiąże z częścią pilota z przyciskami, miałem to samo co wy, po wymianie samej części z przyciskami działa jak należy, z 50m bez problemu.
W obu pilotach?
No jeżeli są stare już, nie wiadomo ile razy leżały na ziemi :) Jak jeden się zepsuje a drugi działa to zazwyczaj łatwiej wziąć drugi dobry a nie naprawiać pierwszy :D
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  17 lut 2016, 13:12
 pomorskie
#215912
stare to pojęcie względne :) , moje oba też są z 2007 więc mają 9 lat a działają z 50-60 metrów pomimo iż baterie nigdy nie były wymieniane
Awatar użytkownika
By Sajmon -  17 lut 2016, 13:50
 śląskie
#215917
Mettenoos pisze:
Sajmon pisze:Być może nigdy ci nie upadł lub co najwyżej parę razy :)
aj tam, i to ile razy
Ah Audi ma inne kluczyki haha :tooth:
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  17 lut 2016, 13:52
 zachodniopomorskie
#215918
Mettenoos pisze:
Sajmon pisze:Być może nigdy ci nie upadł lub co najwyżej parę razy :)
aj tam, i to ile razy
Moja siostrzenica jak była mała wyrzucił mi przez balkon z 2 pietra kluczyki na chodnik, poza obłupanym narożnikiem działa dalej tak samo, czyli z dużej odległości :tooth:
Awatar użytkownika
By Sajmon -  17 lut 2016, 14:00
 śląskie
#215920
Mettenoos pisze:
Sajmon pisze:
Ah Audi ma inne kluczyki haha :tooth:
oprócz doklejonych czterech kółek identyczne ;)
Oczywiście wiem, śmieje się :)
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  02 sie 2017, 20:56
 wielkopolskie
#255396
Żeby nie zakładać nowego tematu podkleję się tutaj mianowicie mam ostatnio jakieś dziwne problemy z nowym pilotem. Od roku było wszystko dobrze i miesiąc temu nie mogłem otworzyć auta z kluczyka (zamykanie, otwieranie klapy działało). Pierwsze sugestie to wiadomo bateria, która została wymieniona na nową. Wszystko ok ale po trzech tygodniach problem wrócił, a nie chce mi się wierzyć że nowa bateria tak szybko się wyładowała, a zasięg sukcesywnie spadał. Nawet domykanie/otwieranie szyb tak dobrze nie działa jak powinno.
Awatar użytkownika
By miodek89 -  10 sie 2017, 21:35
 mazowieckie
#255670
Hej.

Dopadł mnie problem z pilotem. Do dzisiaj było super. A teraz chciałem otworzyć auto z kluczyka i nie reaguje. Jedynie zamyka samochód i otwiera bagażnik z kluczyka..

Przy każdej z tej operacji nie świeci się ta czerwona dioda. Możliwe że trzeba wymienić baterie?