Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Szyna087 -  12 paź 2015, 17:30
 warmińsko-mazurskie
#196124
coraz zimniej a u mnie dalej po stronie pasażera leci zimne powietrze :wacko: i tak wszystkie silniczki sprawne 100% czasem wciskając gaz słyszę bulgotanie, dziś włączyłem ogrzewanie w garażu po odczekaniu i nagrzaniu wyciągnąłem elektryczną nagrzewnice którą wcześniej odłączyłem i z lewej strony była ciepła z prawej zimna czyli wymiennik ciepła albo jest zapowietrzony albo... zapchany? uszkodzony? Wymieniłem korek w zbiorniczku (jakiś zamiennik) ale nic to nie dało :(
co robić bo ręce opadają?
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  13 paź 2015, 8:36
 zachodniopomorskie
#196187
Szyna087 pisze:coraz zimniej a u mnie dalej po stronie pasażera leci zimne powietrze :wacko: i tak wszystkie silniczki sprawne 100% czasem wciskając gaz słyszę bulgotanie, dziś włączyłem ogrzewanie w garażu po odczekaniu i nagrzaniu wyciągnąłem elektryczną nagrzewnice którą wcześniej odłączyłem i z lewej strony była ciepła z prawej zimna czyli wymiennik ciepła albo jest zapowietrzony albo... zapchany? uszkodzony? Wymieniłem korek w zbiorniczku (jakiś zamiennik) ale nic to nie dało :(
co robić bo ręce opadają?
Albo zapchana albo zapowietrzona, raz u kolegi bulgotało i sie nie odpowietrzał układ po pompa wodna nie pompowała wystarczająco płyn bo śmigiełko.pompy było ukręcone względem ośki.
Awatar użytkownika
By TomuŚ -  21 paź 2015, 18:57
 pomorskie
#197497
Sorry ze sie podlaczam pod temat wydal mi sie jedyny prawidlowy a nie chce zakladac nowego. Mianowicie powiedzcie mi gdzie jest czujnik temperatury kliatyzacji bądź wnetrza? Znajomy sprawdzil mi auto pod kompem i wyszlo ze nie ma tego czujnika . Teraz kwestia gdzie jest, gdzie zamonyowac i jaki kupic?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  21 paź 2015, 22:10
 pomorskie
#197527
G017 czujnik nasłonecznienie na podszybiu który steruje pokrywą temperatury i dmuchawą świeżego powietrza w zależności od natężenia światła
G56 temperatury w panelu klimy z dmuchawą V42 steruje pokrywą temperatury i dmuchawą świeżego powietrza w zależności od temperatury
G89 temperatury kanału świeżego powietrza
G191 środkowy czujnik temperatury wylotu
G192 temperatury wylotu, w przestrzeni na nogi

Dodano po 6 minutach 43 sekundach:
TomuŚ pisze: Znajomy sprawdzil mi auto pod kompem i wyszlo ze nie ma tego czujnika
vcds musi pokazać błąd konkretnego czujnika
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  23 paź 2015, 11:51
 pomorskie
#197688
TomuŚ pisze:1k0 072 704

Nr jest dosc nie wyraźny ale prawdopodobnie to ten nr

na pewno? a może 1K0972704 bo powyższego numeru system nie znajduje

Dodano po 4 minutach 22 sekundach:
to jest tylko numeracja dla wtyczki 4-pin która ma szerokie zastosowanie,
np:
- do czujnika nasłonecznienia
- do samochodów z elektrycznym dodatk. ogrzewaniem powietrzem

Obrazek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11