Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Mk6 -  01 paź 2014, 9:42
#144685
Potrzebuje pilnej informacji nt. ktory bezpiecznik jest od lewego przedniego swiatla mijania oraz jaki jest jego zakres tzn czy odpowiada jeszcze za jakies elementy wyposazenia, niesty w tym temacie nic nie dziala a w tym co dziala brak takiej informacji, z gory dziekuje i za pomoc klikam punkcik reputacji
By Mk6 -  01 paź 2014, 12:13
#144697
dexter23pl pisze:w golfie 5 bezp od lewego reflektora to ; 24, 25, 26, 46
nie podales w ktorej skrzynce
@Krzycho nie bardzo rozumiem to co napisales z tym bordem
na rozpisce widac ze bezpiecznik F26 w komorze silnika odpowiada za caly lewy reflektor a u mnie nie dziala tylko lewe mijania, tyl i pozostale dzialaja prawidlowo, nie wiem o co kaman, vcds mowi o spalonej lewej zarowce a zarowka jest nowa, ma ktos jakis pomysl?
Awatar użytkownika
By Krzycho -  01 paź 2014, 14:02
 małopolskie
#144710
bezpiecznik jest ogólny i znajduje się przed bordnetzem, a między żarówkami i bordnetzem jest tylko przewód... nie bawiłeś się przypadkiem kodowaniem bordnetza?? albo przypadkiem nie robiłeś coś przy wtyczkach od lamp??
By Mk6 -  01 paź 2014, 14:55
#144715
Sam wymienialem zarowke, nigdy za kable nie ciagne sprawdzalem multimetrem i nie ma pradu we wtyczce ani na chwile nawet po wlaczeniu zaplonu, gdyby bezpuecznik 26 byl spalony to niesprawne bylyby inne swiatla
Awatar użytkownika
By Forest -  01 sty 2015, 13:28
 wielkopolskie
#157587
Witam, który bezpiecznik jest odpowiedzialny za oświetlenie wnętrza?
Jestem na telefonie i nie mam jak tego sprawdzić a nie pali mi się wnętrze.

Z góry dzięki.

Wysłane z HTC One [Tapatalk]