Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#279210
Mam ciągle problem z webasto, a wiem że na tej szynie wedle rozpiski jest przekaznik i mikro przekazniki od ogrzewania postojowego i chciałem zobaczyć czy może on nie jest padnięty czy coś, choć na vcdsie nic nie wykazuje, no ale wiadomo że dla świętego spokoju chciałem sprawdzić . A webasto jest oryginał, nie dokładane, więc trochę dziwne że tego nie mam..
#279214
Wygląda tak jakby było cały czas zablokowane(bo ostatnio elektryk mi odblokowywal tylko powiedział że nie chce się załączyć bo jest akurat za wysoka temperatura silnika) bo dioda zaswieca się na 2 sek i gaśnie ale w vcds nie pokazuje żadnych błędów a komunikacje z nim ma. I jezeli przestawie na fisie na wentylowanie to wtedy normalnie z panela się uruchamia i z automatu na godzinę itd
#280491
Koledzy potrzebuje pomocy,
jestem po montażu foteli elektrycznych wraz z wiązkami oraz lusterka fotochrom z czujnikiem deszczu.zmierzchu (spiąłem chwilowo na krótko - wszystko ładnie działa). Przepuściłem wiązki zasilania w okolice skrzynki bezpieczników, chciałbym ładnie zakończyć prace i wpiąć przewody w skrzynkę bezpieczników tak jak fabrycznie są prowadzone. Jakie konektory muszę kupić żeby wsunąć przewody od wewnętrznej strony skrzynki bezpieczników (widzę że są 2 rozmiary - potrzebuje 2) i zamknąć obwód odpowiednim bezpiecznikiem ?
Obrazek
Obrazek
#280536
wojtas4589 pisze:
17 mar 2020, 23:24
pod mały bezpiecznik
https://allegro.pl/oferta/konektor-pin- ... e=facebook
Pod duży bezpiecznik
https://allegro.pl/oferta/konektor-pin- ... e=facebook

Wiesz, że aby włożyć konektor od tyłu w skrzynkę musisz lekko opuścić różowy element...
Dzięki, skończyło się na tym że kupiłem całą skrzynkę bezpieczników wraz z bezpiecznikami itp, - odrazu przećwiczyłem na niej opuszczanie różowego elementu, gdybyś o tym nie napisał miałbym zapewne duży problem, dzięki !!! Wczoraj wszystko fajnie złożyłem do kupy, to nie był łatwy mod, ale mam za sobą :)
Obrazek
#284152
Szanowni Państwo.

Czy uzyskam tutaj pomoc w zakresie oceny skrzynek bezpiecznikowych w moim Golfie V GT 1.4 TSI 170 KM?

Schematy bezpieczników jakie znajduje w Internecie nie zgadzają się z tym, co mam w aucie.

Pytanie - czy są na właściwych miejscach i czy są tam dobre bezpieczniki?

Obrazek

Później podeślę zdjęcie bezpieczników z kabiny kierowcy.

Będę wdzięczny za pomoc! :hi: