Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#255511
Witam pytanie jest takie gdzie w naszych gofach fabrycznie jest zamontowany przekaznik 53 odpowiedzialny za sterowanie pompki spryskiwaczy reflektorów i bezpiecznik do niego proszę o fotkę.t
Obecnie jest na kabelkach w skrzynce bezpieczników przy akumulatorze były montowane spryski wygląda jak wygląda a chce żeby było jak z fabryki dzięki pozdrawiam.
#257669
Obrazek
W Jetta brakuje mi kilku bezpieczników(widać, że gniazda nie są puste). Ktoś tutaj coś "modził"? Wkładając bezpiecznik od grzania tylnej szyby po kilkunastu sekundach czuć, że jest gorący, wcześniej wyjąłem stopiony. Gdy jest bezpiecznik szyba normalnie grzeje, cała. Kabli od szyby nie mam na klapie bagaznika (sedan). Nigdzie nie mogę znaleźć gdzie one idą w Jetta, może ktoś wie? Po pracy dodam zdjęcia bezpieczników z komory silnika do weryfikacji. Z góry dziękuję 😊
Pozdrawiam
#257672
odyniec pisze:
12 paź 2017, 12:34

W Jetta brakuje mi kilku bezpieczników(widać, że gniazda nie są puste). Ktoś tutaj coś "modził"?
tak bywa fabrycznie, zależy od wersji wyposażenia, nie oznacza to że ktoś coś kombinował aczkolwiek nie wiem jak jest konkretnie w twoim przypadku

w skrzynce pod maską jest tak samo, bezpieczników nie ma a konektory są ale wkładając bezpiecznik i tak nic nie uruchomisz dodatkowego