Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#13922
Witam, szuka³em na forum ale nie mog³em znale¼æ, potrzebujê opisu bezpieczników i przeka¼ników do jetty (golfa V).
Pad³o mi podgrzewanie tylnej szyby, podgrzewanie lusterek dzia³a ale podgrzewanie lusterek mam na oddzielnym w³±czniku przy regulacji lusterek. Trochê denerwuj±cy jest brak podgrzewania tylnej szyby przy temp -20 a w takiej temp nie chce mi siê sprawdzaæ wszystkich bezpieczników.
Z góry dziêkuje za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By MATI709 -  07 sty 2009, 21:00
 -------
#13949
Bezpiecznik do ogrzewania tylnej szyby znajduje siê pod nr 25 w skrzynce w tablicy przyrz±dów samochodu do golfa a do plusa pod nr 44
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  21 maja 2013, 23:55
 śląskie
#98715
Panel klimatronik
bezp 22 (40A) - zasilanie wentylatora nawiewu nad nogami pasażera
bezp 16 (10A) - zasilanie panela pin 16 wtyk panela
bezp 46 (5A) - zasilanie panela pin 12 wtyk panela, grzane fotele
bezp 4 (5A) - zasilanie panela pin 20 wtyk panela, oraz zasilanie czujnika wysokiego ciśnienia G65


Panel Climatek
bezp 40 (40A) - zasilanie wentylatora nawiewu nad nogami pasażera
bezp 16 (10A) - zasilanie panela pin 19 wtyk panela
bezp 46 (5A) - zasilanie panela pin 15 wtyk panela, grzane fotele
bezp 4 (5A) - zasilanie czujnika wysokiego ciśnienia G65
By lenyx -  03 lut 2014, 19:13
 -------
#118898
Witam.

Mam problem dotyczący bezpiecznika.
Silnik to benzyna 1.6
Problemowy bezpiecznik jest oznaczony jako F2

Nie wiem do czego jest to bezpiecznik, widocznie za słabo potrafię szukać odpowiedzi.

Jak już wspomniałem szukałem odpowiedzi ale jej nie znalazłem, pytanie brzmi od czego to bezpiecznik za co on odpowiada?

Ja doszedłem do tego że bez tego bezpiecznika nie działa stacyjka a silnik gaśnie po jego wyjęciu...

Z góry dzięki!
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  03 lut 2014, 21:43
 śląskie
#118925
Jeśłi chodzi o bezpiecznik 5A nr2 koło kierownicy to;
- wskaźnik ciśnienia opon
- Abregat ABS
- przełącznik ASR/ESP
By yoyer -  28 lip 2014, 20:27
 wielkopolskie
#138561
Witam serdecznie,

Nie dziala mi gniazdo zapalniczki, a niestety w skrzynce z bezpiecznikami nie widze zadnego przepalonego... dodatkowo nie mam opisu, ktory bezpiecznik jest od czego...

Moze mnie ktos oswiecic, ktory to bezpiecznik od zapalniczki?