Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Piotr010 -  09 mar 2017, 0:15
#248584
To jest sensor odholowania, a nie sterownik alarmu ? pytam się ponieważ mam wrażenie że poprzedni właściciel odpiął cały alarm. Jak rozpoznać że auto ma alarm ? najlepiej w środku czego szukać albo jak sprawdzić czy jest cichy alarm bez syreny ?
#248588
Piotr010 pisze:To jest sensor odholowania, a nie sterownik alarmu ? pytam się ponieważ mam wrażenie że poprzedni właściciel odpiął cały alarm. Jak rozpoznać że auto ma alarm ? najlepiej w środku czego szukać albo jak sprawdzić czy jest cichy alarm bez syreny ?
Znając życie masz tylko immo i nie masz alarmu. W module komfortu w Komponent Extra" sprawdzisz czy masz alarm fabryczny. Jak widac na foto ponizej np. nie ma alarmu i syreny bo jest n.mounted

Obrazek
#248600
Piotr010 pisze:Gdybym miał program VCDS to sam bym to zrobił nie pisząc na forum, w mojej okolicy nikt nie ma tego, dlatego piszę tu jak sprawdzić czy jest alarm a aucie ? jakieś przyciski reakcja akta na pilot czy cokolwiek.
Otwórz maskę zamknij auto odłącz aku !! Jak będzie wyć masz alarm jak nie to wiadomo ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
#248784
Niestety nie mam nic na słupku, no nic trzeba założyć alarm.
Mam pytanie jak zakodować AUTO-LOCK ? gdzie wejść i co wpisać mam angielki program :)
Jedynie co chcę zrobić tym programem to w/w czynność i światła Skandynawskie test zegarów znalazłem na yt to wiem co zrobić, a i jeszcze test silniczków świateł drogowych jeden mi nie reaguje.

Oki już ogarnąłem temat, oprócz testu silników świateł :)