Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By 1 6 D -  27 wrz 2012, 10:42
 zachodniopomorskie
#83281
Pierwsze pole pokazuje stan przełącznika do regulacji lusterek, Drugie i trzecie pole w tym kanale powinno pokazywać pozycję szkła, nic tam nie miałeś czy same zera?

Jeśli nic to Twój sterownik drzwi nie obsługuje raczej opuszczania lusterka.

Krzycho, ten moduł wedlug listy z VCDS jest 3 generacji ale wersja MIN, przed chwilą sprawdziłem
#83297
Do składania lusterka potrzeba chyba przełacznik od regulacji lusterek z funkcja składnia? a ja takiego nie mam.
To o jakim symbolu musiałbym zakupic sterownik do drzwi zeby to dzialalo ?

Troche dziwne ze nie obsuguje sterownik drzwi tej opcji, jak w programowaniu sterownika jest ta opcja wyszczegolniona, wiec powinien sterownik ja miec.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  27 wrz 2012, 12:11
 małopolskie
#83309
no to widać że ci założyli nieoryginalne lusterko... szukaj jednego z modułów które podał kolega 16D, przekładasz to bez problemu i kodujesz :) i zaraz będzie Ci sie świecić lusterko i będziesz mieć obniżanie przy wstecznym....
By orh -  27 wrz 2012, 13:13
 małopolskie
#83320
Krzycho pisze:a oswietlenie w lusterku ci się zaswieca?? bo niedawno miałem taki przypadek ze musiałem wymieniac sterowniki drzwi bo tylko worningi obsługiwały
a teście masz też test składania lusterka, sprawdz czy działa....
Ojtam ojtam ;) dwa razy poszycia rozbierać to pikuś a ile zabawy z tym było..... Najważiejsze że wszystko pięknie zadziałało ale szok był tym większy że Caravan był naprawdę nieźle wyposażony ale moduły w drzwiach miał "cienkie"....
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11