Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Misiek86 -  18 lis 2018, 13:19
 mazowieckie
#269575
@Mettenoos

Wycieraczka działa tylko ogrzewanie tylniej szyby mi nie działa.

Mam tempomat i komputer 1/2 fis.

Możesz jaśniej jak to pokazać?
" kodowanie krótkie modułu" w jaki moduł wejsc?
Awatar użytkownika
By damagus -  16 sty 2019, 16:27
 śląskie
#271001
Cześć. Mam pytanko. Posiadam teraz zwijak airbag type 1 i zwykłą skórzaną kierownicę. Kupiłem kierownicę MK6 z multi i poduchą, która ma wiązkę pod multi. Czy jeśli nie chce na tą chwilę podłączać multifunkcji tylko po prostu zamontować kierownicę to nie muszę wymieniać tego zwijaka? Nic nie wybuchnie z uwagi na to, że nowa wiązka w poduszce podłączana do starego zwijaka ma więcej przewodów :D ?
Awatar użytkownika
By damagus -  16 sty 2019, 16:46
 śląskie
#271003
A zakup samego zwijaka type 2 nie pomoże? Muszę od razu zmienić moduł? Ewentualnie czy ktoś może potwierdzić rzeczywiście brak klaksonu, bo w temacie o wymianie kierownicy w MK5 na MK6 pisali, że wystarczy założyć(w opcji bez multi) i wszystko działa, chyba że tutaj problem jest w wiązce poduszki z multi. bo w tamtym temacie nie było żadnego rozróżnienia?
By szynowak -  16 sty 2019, 22:20
 kujawsko-pomorskie
#271009
Wiązka nie będzie pasować, musisz ją przerobić. Ja tak zrobiłem zgodnie z instrukcją z forum jak nie mogłem znaleźć w dobrej cenie wiązki do mk6, prawie rok jeździłem tak i wszystko śmigało

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By damagus -  17 sty 2019, 11:46
 śląskie
#271017
Znalazłem na forum informację o tym, że można przerobić wiązkę. Tj. wyciągnąć z wtyczki multifunkcji i włożyć do wtyczki airbaga. Jest szansa aby to zrobić właśnie w ten sposób? Chodzi o to, że szukam najprostszej drogi do zamontowania kierownicy na razie bez funkcjonalności multi, nie mniej jednak nie chciałbym rezygnować z tych oczywistych.
Awatar użytkownika
By damagus -  17 sty 2019, 19:35
 śląskie
#271026
Operacja się powiodła i nic nie wybuchło, ale faktycznie nie ma klaksonu i trzeba kupować moduł, zwijak i manetkę i podłączyć to po prostu do porządku.
Obrazek
By beba1234 -  07 lut 2019, 8:27
 zachodniopomorskie
#271610
Witam wiem ze napewno jestem setną osoba zadajaca te samo pytanie, pewnie gdzieś jest to. Ale szukam i szukam i juz zglupialem.
Chciałbym podłączyć kierownicę multi do golfa v.
-Kierownica multifunkcyjna na plastikowych przyciskach
-tempomat
-1/2 FIS
Nie mam pod to modułu i taśmy. Jak to teraz dobrać? Kto podpowie ?

Z góry dziękuję 😀
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 91