Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#261813
Tak jak opisałem zero kontrolek, zero informacji na budziku. Gofer w niedzielę rozdarł mordę dwa razy po czym wykasowałem na poboczu inspekcję i jest cisza. Podpinałem go też pod vaga i czysto :) Inspekcja się zapaliła zalałem motula 5w30 bo na takim niemiaszki latali w miedzy czasie wymieniłem sondę, świece i filtry czyli prawie cały serwis ale o inspekcji zapomniałem. A tak po za tematem to nie ma jak mieć auta z lat 80 :) co mnie podjudziło aby za warsztatową szmatę mieć golfa5 :) więcej kontrolek niż moja choinka w te święta miała ale i tak jestem zadowolony bo latem dupsko nie będzie zlane potem.
By przemq -  07 lip 2018, 13:47
 świętokrzyskie
#266446
czy w golfie jest funkcja (chyba jest) resetowania krótkiego przebiegu? W starszych samochodach zwykle pod licznikiem głównego przebiegu, był drugi licznik (chyba do 1000km) którego można było resetować.
Czy golf V ma takie coś?
By przemq -  08 lip 2018, 8:43
 świętokrzyskie
#266479
leszek158 pisze:
08 lip 2018, 7:24
Przycisk zerowania licznika okresowego - strona nr 13 zeszyt 3.1 Obsługa
u mnie jest po francusku ale chyba znalazłem ( przycisk po prawej stronie licznika 0.0) ...... chyba :hmmm: trip się wyzerował
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 lip 2018, 9:17
 pomorskie
#266482
przemq pisze:
08 lip 2018, 8:43
przycisk po prawej stronie licznika 0.0
gratuluję :ok:

pozwolę sobie zadac pytanie - jakie miałeś poprzednio auto? Dlaczego pytam, a dlatego że z tego co kojarzę to nie było usera na forum zadającego takie pytanie


Poza tym przy odrobinie chęci można było to znaleźć na forum, https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... =15#p57804

Obrazek

1. wciśnij i trzymaj przycisk "trip" (ten od kasowania małego przebiegu po prawej stronie prędkościomierza)
2. następnie włącz zapłon i cały czas trzymaj w/w przycisk do momentu wyświetlenia SERVICE
3. puść przycisk "trip" i krótko naciśnij przycisk "min" (minuty) po lewej stronie zegara (gdzie masz dwa przyciski: h - hour, min - minuty)
4. wyłącz zapłon i włącz ponownie
Awatar użytkownika
RE: VCDS PRZYD
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  08 lip 2018, 9:47
 pomorskie
#266488
przemq pisze:
08 lip 2018, 9:31

obecnie mam jeszcze audi 80 b4, a jeszcze wcześniej fiat punto I, a jeszcze jeszcze wcześniej golf II (ojca)
tak czułem

Re: Przywitaj się...

autor: przemq ¦ 11 września 2017, 21:35 - pn ¦ Forum: Pierwsze kroki ¦ Temat: Przywitaj się... ¦ Odpowiedzi: 5454 ¦ Odsłony: 163375
Hej wszystkim, nazywam się Przemek, zostałem dzisiaj (mam nadzieje szczęśliwym) posiadaczem golfika V 1.9tdi bxe
znaczy się pamiętnego dnia 11.09.2017 nie zostałeś jednak posiadaczem golfa V :P
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10