Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Arekmk5 -  13 wrz 2016, 22:28
 warmińsko-mazurskie
#239106
bylem dzis u mechanika podlaczyl pod kompa i nie mogl wejsc w tempomat wyskoczyly tylko bledy z tempomatem jak dobrze pamietam to jakis nieprawidlowy sygnal z kolumny kierowniczej i cos tam jeszcze i mowil ze teraz to zostaje dostac sie do manetki i sprawdzac najpierw kable czy dobre, takie cos a ile zachodu :/
By Bodzik1992 -  17 wrz 2016, 17:15
 pomorskie
#239369
siemanko mam chę dolozyc tempomat do mojego mk v
po zmianie manetki na opcje z tempomatem z literka G oraz modułu kierownicy rowniez z literka G tempomat odpalil
ALE

przy włączeniu funkcji tempomatu oraz zmianie modułu klakson załącza sie po wciśnięciu set- jezeli wlacznik tempomatu jest w pozycji off

kasowanie prętkości natomiast odbywa sie za pomoca wciśniecia klaksonu........set - z klaksonem działała odwrotnie

gdy włącznik od tempomatu jest na off set- też służy jako klakson......masakra co to może być??
#239426
kolego klakson nie wyje ciagle
wyje jak wcisniesz set - a nie jak wciszniesz poduszke na kierze i jest tak tylko wtedy gdzy g45 przezucisz w pozycje on jezeli jest na off klaksonu wogole nie ma
a set - jako opcja w tepomacie działa na poduszce w kierze....odwrotnie z klasonem heheh dobre

mam jeszcze modol z koncowka bc moze ten sie nada?
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 80