Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By dareckiigo2 -  24 sty 2010, 20:12
 dolnośląskie
#20823
Więc jak? Który Byte odpowiada za to? Mam bordnetz highline, czujnik deszczu, świateł i samościemniające lusterko i się nie da! W golfie mk6 da się, ale tam jest zastosowana specjalna żarówka dwuwłóknowa H15 15/55W do tego nie tania.
By dareckiigo2 -  24 sty 2010, 21:26
 dolnośląskie
#20830
No właśnie musiało by się dać zakodować sterownika tak aby przekazywać dzienne na długie i obniżyć moc tak jak jest w przypadku przekazania dziennych na halogeny Byte 17 bit 4 i regulacja ich mocy Byte 20, ale w kodowaniu sterownika centralnej elektroniki z tego co mi wiadomo to nie ma takiej opcji więc pozostają tylko mijania jako dzienne i obniżenie mocy, lub halogeny a w przypadku ksenonu halogeny z obniżoną mocą.
Awatar użytkownika
By dex -  25 sty 2010, 19:27
 śląskie
#20896
witam stepniak.p który bajt odpowiada za włączenie długich jako dzienne mam ster 30 bajtowy i nie widzę w podpowiedziach tej aktywacji i ile wpisać żeby żarówka słabiej świeciła bo tez nie widzę takiej opcji jest ze halogeny jako dzienne i zmniejszenie natężenia światła :roll:
By stepniak.p -  26 sty 2010, 20:48
 -------
#20969
dex pisze:witam stepniak.p który bajt odpowiada za włączenie długich jako dzienne mam ster 30 bajtowy i nie widzę w podpowiedziach tej aktywacji i ile wpisać żeby żarówka słabiej świeciła bo tez nie widzę takiej opcji jest ze halogeny jako dzienne i zmniejszenie natężenia światła :roll:
Hej!

niestety światła robił mi kolega z ASO ;)

ale zadaj takie pytanie najlepiej w temacie "VAG Diagnostyka- pytania i porady" może ktoś bedzie wiedział ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tyson -  26 sty 2010, 21:07
 mazowieckie
#20974
dex pisze:witam stepniak.p który bajt odpowiada za włączenie długich jako dzienne mam ster 30 bajtowy i nie widzę w podpowiedziach tej aktywacji i ile wpisać żeby żarówka słabiej świeciła bo tez nie widzę takiej opcji jest ze halogeny jako dzienne i zmniejszenie natężenia światła :roll:
to byly rozne stery wkladane? od czego to jest zalezne? moze rocznik czy wyposazenie?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45