Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By nosekdomin -  26 cze 2017, 9:36
 wielkopolskie
#253755
JaworVw pisze:Ja myślałem o czymś takim. Super to wyglada ale działa to moim zdaniem lepiej niż to u góry.
http://www.exledshop.com/exled-custom-l ... -copy.html

Też o tym myślałem. Robi to firma z Poznania gdyby komuś nie chciało się samemu montować (https://hidretrofit.pl/montaz-swiatel-postojowych/) przyciemnienie kloszy plus te "DRL+Indicators" do tego dodatkowe uszczelnienie reflektora po całej operacji coś koło 500PLN.
Daje ładnie i wali po gałach z daleka. No ale widać że to przeróbka że to nie seria. To tak jak Ringi na wzór BMW.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/quote]
Awatar użytkownika
By RandallPL -  22 lip 2017, 2:12
 kujawsko-pomorskie
#254890
Witam, ostatnio aktywowałem sobie światełka do jazdy dziennej na tryb ameryki północnej, wszystko działa jak należy, ale mam jeden mały problem który mnie denerwuje. Przełącznik mam cały czas ustawiony na auto, a światła nie przełączają mi się automatycznie na mijania podczas deszczu, dodam że w vcds mam tą funkcję włączoną. Przełącznik wycieraczek również jest ustawiony w pozycji auto, wycieraczki pracują ale światła niestety niechcą przejść na mijania. Czy to normalne jest przy światłach dziennych że ta funkcja nie działa, czy coś u mnie jest nie tak? Pozdrawiam i liczę na pomoc.


nie ma potrzeby zakładania kolejnego tematu // moderator
Awatar użytkownika
By jihaad -  22 lip 2017, 7:28
 dolnośląskie
#254893
Nie pamiętam, żeby to się dodatkowo kodowało. Po prostu światła mijania załączają się kiedy pada dość intensywny deszcz i wycieraczki zrobią kilka szybkich ruchów.
Awatar użytkownika
By RandallPL -  22 lip 2017, 10:22
 kujawsko-pomorskie
#254902
Normalnie w VCDS'sie jest opcja do zaznaczenia jako światła deszczowe, jest jeszcze coś takiego jak światła zapalające się powyżej 140km/h, ale tego jeszcze nie miałem okazji przetestować. Czyli z tego co mówisz musi padać intensywny deszcz żeby te światła przeszły z trybu dziennego na mijania?
Awatar użytkownika
By mcaris25 -  09 sty 2018, 6:25
 mazowieckie
#260818
Witam odgrzeje temat :). Poczytałem tutaj i widzę że różne przypadłości tzn. Założyłem czujnik światła/deszczu z końcówką AH i niby wsio ok ale jest ALE. Chciałbym aby na pozycji auto były dzienne ( dzienne w przeciwmgielnych ) i mijania "po czujniku RLS" . Na razie jest tak że na pozycji 0 są dzienne po zwoln. ręcznego i to jest ok natomiast na AUTO świecą mijania i nie ważne czy ręczny zaciągnięty czy nie . Kodowanie jest na ameryka pn. i odznaczony tryb skandynawski . Bordnetz 3C0 937 049 AJ auto O II przed fl
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 45