Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By miroxl -  05 lip 2016, 8:06
 małopolskie
#233151
Cześć, mój problem dotyczy Leona 1P 2005. Kilka miesięcy temu zakodowałem vagiem światła dzienne w halogenach (skandynawia+ameryka+dzienne w halogenach). Działało super - automatycznie włączały się halogeny, bez tyłu i bez deski. Aż do wczoraj, gdy zabrałem się za czyszczenie klimy i po moich kombinacjach z przyciskami od klimy i zapłonem światła się chyba przekodowały: zamiast halogenów zapalają się mijania i dodatkowo oświetlenie deski. Czy jest to możliwe, żeby istniał jakiś "skrót klawiszowy" do przekodowania świateł bez vaga? Pozdrawiam

EDIT: Samo się naprawiło po kilku odpaleniach:) Z jednej strony mnie to cieszy, a z drugiej w dalszym ciągu zastanawia.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2016, 10:51 przez miroxl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By morales -  05 lip 2016, 9:42
 pomorskie
#233161
Dexter23pl pisze:Kiedyś komuś kodowałem dzienne i poprawnie działało jak była tylko Ameryka. Na 0 przednie się świeciły bez tyłu i gasło na ręcznym.
Ja mam tez zakodowane na Amerykę i wszystko śmiga jak należy (dzienne w halogenach) :oczko:
By Misiek86 -  02 wrz 2016, 13:13
 mazowieckie
#238286
Panowie mam dylemat czy montować światła do jazdy dziennej Philips Daylight 9 w miejscu kratek ( nie mam halogenów) czy aktywować opcję świateł do jazdy dziennej w światłach mijania z ustawieniem na 50%. jakie macie opinie na ten temat? co się bardziej opłaca? jak wygląda sytuacja podczas kontroli z używaniem świateł do JD w lampach? ktoś miał jakieś problemy z tego tytułu?

i jeszcze jedno pytanko: czy po uaktywnieniu świateł do JD w pozycji 0 świecą się przyciski wszystkie w kokpicie?
Awatar użytkownika
By jihaad -  02 wrz 2016, 15:50
 dolnośląskie
#238294
Jeśli koniecznie chcesz dzienne, to tylko okrągłe pod kratki jak dla reflektorów przeciwmgłowych.
Jak nie masz xenonów, to polecałbym dzienne poprzez światła mijania (tryb USA) ściemnione od 50 do 70%. Nic się nie świeci na kokpicie, ani gdziekolwiek poza tymi światłami. Gasną również po załączeniu hamulca awaryjnego.
Nie słyszałem o problemach podczas kontroli.
Awatar użytkownika
By jihaad -  02 wrz 2016, 17:29
 dolnośląskie
#238303
Misiek86 pisze:[...] a te philipsy daylight 9 sprzedam ;)
No stylistycznie słabo pasują do V.
Awatar użytkownika
By jendrek1975 -  02 wrz 2016, 19:31
 podkarpackie
#238306
Panowie mam taki problem,chciałem zmniejszyć sobie natężenie w 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie,mogę zejść tylko do 64 %,niższych nie przyjmuje,wyskakuje Error 31: Request out of range,sterownik 23 bitowy,co robię źle. :blush:
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  04 wrz 2016, 19:53
 dolnośląskie
#238458
jendrek1975 pisze:Panowie mam taki problem,chciałem zmniejszyć sobie natężenie w 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie,mogę zejść tylko do 64 %,niższych nie przyjmuje,wyskakuje Error 31: Request out of range,sterownik 23 bitowy,co robię źle. :blush:
Moze ten sterownik tylko do tej wartosci moze zejsc :hmmm:
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 45