Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Psychiatra -  06 mar 2010, 23:30
 -------
#22342
Witam posiadam w aucie opcję składania lusterek. Działa to tylko po przez przełącznik ręczny. Czy da się ustawić to tak by automatycznie się składały po zamknięciu drzwi na parkingu? Jeśli tak, to w jaki sposób?
By Pidzers -  11 mar 2010, 12:14
 dolnośląskie
#22595
Szczerze to Ci zbytnio nie pomogę...

Ale nie chciałbym zakładać nowego tematu o tej samej nazwie, a dowiedzieć się chciałem gdzie jest opcja składania lusterek i czy w Comfortline była w standardzie?
Awatar użytkownika
By Tyson -  11 mar 2010, 12:44
 mazowieckie
#22596
skladanie lusterek jest na pokretle od regulacji lusterek, tak mniej wiecej na godzinie 11, czyli powinno tam byc: L 0 R i na gorze grzanie i obok skladanie. Z tego co mi wiadomo, to nie bylo standardem w wersji comfortline, ale moge sie mylic :wink:
Awatar użytkownika
By Tyson -  12 mar 2010, 20:43
 mazowieckie
#22666
no ja tez nie mam, ale jakos nie odczuwam strasznego braku tej opcji :) ale jakby byla, to od przybydku glowa nie boli.
By cycus12 -  10 kwie 2010, 12:15
 -------
#23753
no dobrze ja się też podepnę.. Składnie lusterek jest i działa, w MFA jest opcja mirror down... domyślam się ze powinny się składać lusterka ale nic się nie dzieje, (leo) Why ?
Awatar użytkownika
By Tyson -  10 kwie 2010, 16:34
 mazowieckie
#23768
mirror down... a moze chodzi o opuszczanie prawego lusterka po włączenie biegu wstecznego?
Awatar użytkownika
By pgmaster -  10 kwie 2010, 20:41
 mazowieckie
#23773
Tysonq pisze:mirror down... a moze chodzi o opuszczanie prawego lusterka po włączenie biegu wstecznego?
Tez mi sie tak wydaje. Nistety u mnie nie dziala, nie wiem dlaczego.
Awatar użytkownika
By nemesis -  11 kwie 2010, 20:16
 -------
#23820
Panowie ostatecznie tłumaczę zasadę działania mirror down czyt prawe lusterko w dół podczas cofania:
jeżeli chcesz aby ta funkcja działała to trzeba uaktywnić to w mfa + poprzez mirror down ON
potem ustawić pokrętło od lusterek na R (prawy) i potem dopiero wrzucić wsteczny.
Awatar użytkownika
By pgmaster -  12 kwie 2010, 2:47
 mazowieckie
#23839
nemesis pisze:Panowie ostatecznie tłumaczę zasadę działania mirror down czyt prawe lusterko w dół podczas cofania:
jeżeli chcesz aby ta funkcja działała to trzeba uaktywnić to w mfa + poprzez mirror down ON
potem ustawić pokrętło od lusterek na R (prawy) i potem dopiero wrzucić wsteczny.
Przed chwila sprawdzalem i nadal nie dziala. Mam wrazenie jakby lusterko delikatnie drgnelo ale niestety sie nie opuszcza.
By Kiler -  18 lut 2011, 12:33
 wielkopolskie
#38383
Odkopię trochę starszy temat. Tak generalnie to "chodzi za mną " dołożenie składanych , podświetlanych i fotochromatycznych lusterek zewnętrznych ale jak narazie jest problem innego typu
W menu MFA mam opcje (nie pamiętam teraz jak to się oryginalnie nazywa :lol: ) i opuszczania prawego lusterka i synchronicznej ich regulacji . ale nie mogę nic zmienić . po prostu pozycja jest , wszystko jest wyłączone i koniec kropka
O ile synchroniczna regulacja lusterek jest mi nazwijmy to mało potrzebna :lol: o tyle byłoby fajnie mieć to opuszczanie przy wstecznym biegu ale ni hu hu nie da się tego przełączyć :twisted: . jakieś pomysły jak to ugryźć ???
By kuba94 -  18 lut 2011, 14:45
 pomorskie
#38386
Lusterko kladzie sie tylko w tedy jak masz fotele elektryczne jest to zakodowane w sterowniku podnoszenia szyb i on odpowiada za składanie lusterek. Ten temat obszernie przegadalem z kolegą ,,maluszkiem ' bo chciałem robić dokładkę .ale koszta były duże nie mogłem znaleść silniczków do szyb z opcja skladania malusze zreszta tez . Jedyny mod jaki zrobił z lusterkami to podswietlenie z lusterka przestrzeni przed drzwiam .Ogolnie fajna rzecz i na ledach (pasuje od skody) latwy montarz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 38