Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By bigcreative -  24 sie 2017, 12:36
 wielkopolskie
#256099
morfeusz747 pisze:Chyba pierwszego właściciela, bo raczej nie drugiego lub kolejnego :pepsi:
Odp z serwisu

Staramy się zdobyć dane obecnych właścicieli auta i powiadomić ich, jednak nie zawsze jest to możliwe (np. w momencie gdy auto nie jest już serwisowane przez nowego właściciela). Jeżeli auto jest serwisowane klienci ci zostaną powiadomieni o akcji przed przyjęciem auta do serwisu. Dodatkowo każdy klient może wykonać telefon do wybranego przez siebie ASO danej marki i po podaniu numeru VIN sprawdzić, czy jego auto podlega akcji fabrycznej.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Dodano po 5 minutach 24 sekundach:
Re: RE: Re: RE: Re: Akcja przywoławcza na sterownik ABS

Jeżeli chodzi o akcje serwisową mająca wpływ na bezpieczeństwo nie powinno mieć znaczenia to kto jest właścicielem i którym z kolei.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
By mati91lv -  24 sie 2017, 13:48
 śląskie
#256102
Niby masz rację, ale vw to przecież nie policja. Nie wiem jak mogą odnaleźć właścicieli którzy ASO omijają szerokim łukiem...Wszyscy ci którzy mają ABS uszkodzony dobrze o tym wiedzą i szukając na alle pompy znajdą informację o akcji...Ja znalazłem. Szkoda tylko, że nasze forum nie wychodzi na googlach z tematami , a przykladowo forum Octy już tak...
Awatar użytkownika
By Jaro -  04 wrz 2017, 18:35
 śląskie
#256574
Byłem dzisiaj na zaplanowaną wizytę. Całość trwała z 30min, stwierdzili że sterownik do wymiany. Będzie dopiero na sobotę i w poniedziałek mam przyjechać na wymianę (czas ok 4h) jak narazie po tej aktualizacji wywaliło błędy i wali gongiem po odpaleniu, ale tak ma być No i nie cipieć na drodze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By mati91lv -  06 wrz 2017, 21:10
 śląskie
#256678
Ja już tydzień czekam i vw się nie odzywa, w zeszły wtorek mi brykę zepsuli... Obiecali że się do tygodnia odezwą i cisza, może mają braki w tych niższych sterownikach i włożą mi z hill holdem....Żartuje, przy moim sposobie jeżdżenia jest mi to niepotrzebne, już szybciej wolałbym EDSa, mam go w starszym roomsterze, a w tym niby lepszym brak....
Awatar użytkownika
By pkor -  11 wrz 2017, 18:28
 dolnośląskie
#256887
Dobrze, ze tu zajrzałem bo nawet bym nie wiedzial o akcji, a okazalo sie, ze mój jak najbardziej się na to łapie.
Dzisiaj umowilem sie na za tydzien w VW Centrum Wrocław.
Ma nadzieje tylko, ze softu silnika ruszac nie będą...
Awatar użytkownika
By Jaro -  13 wrz 2017, 20:45
 śląskie
#256957
Zapomniałem napisać. Byłem w poniedziałek na wymianę tego sterownika, oczywiście dali AN. Wogóle trochę się *****, bo typek mi powiedział max 3h, a odebrałem auto po prawie 5h szok. Ponoś z adaptacjami nie mogli sobie poradzić jeszcze pozostaje sprawdzenie czy wkoncu działa to esp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk