Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#288407
Moją wcześniejszą pompą była AD.
Poszło na starym kodzie jak masełko. Trzeba było tylko na samym końcu kodowania dopisać 00 i poszło. Oczywiście po tym zostały do zrobienia adaptacje czujników, ale to w przypadku zmiany każdej pompy trzeba to wykonać -to również przybiegło nad wyraz płynie.

Bardzo się tego wszystkiego obawiałem, ale niepotrzebnie.
#289321
Hej szukam pomocy odesłałem pompe abs do regeneracji o numerach 1k0 907 379 AE. Okazało się że jest klapa i nie warto jej regenerować. Czy istnieje możliwość podłączenia innych sterowników ? Czy istnieje zamiennik żeby zakodować taki sprzet ? Szukałem po allegro olx ebay i nie mogę znaleźć żadnej sensownej używanej :( Błąd pojawia się abs ręczny i jeszcze jedna ikonka dając przy tym sygnał dzwiękowy 3 razy piknięcie
By margli0222 -  07 lis 2022, 21:55
 śląskie
#289783
Witam panowie.
Padła mi pompa ABS ....AD chcę wymienić sam sterownik. Czy jest możliwość zamontowania sterownika z innym numerem np BJ. Skąd taki pomysł ...a mianowicie odpowietrzniki w tylnych zaciskach nie chcą współpracować

Dodano po 50 minutach 39 sekundach:
Re: Golf V Variant Problem ze sterownikiem ABS (1K0 907 379 AD)
Mam do kupienia nowa pompę z końcówką BM brać?? Czy będzie problem z kodowaniem
#290506
Dexter23pl pisze:
07 lis 2022, 22:58
wyjąc sam sterownik z pompy abs to trzeba mega powykrzywiać rurki hamulcowe ale jest to wykonalne.
Mnie udało sie przypisac BS czyli też 20 byte pod mk5.
To BM powinna też pasowac.
cześć. mam problem z zakodowaniem pompy BS wczesniej była AH jestes w stanie pomóc z kodowaniem starego kodu nie przyjmuje. jest to skoda octavia 2 2.0 TDI BKD nr vin TMBBE61Z2A2102965
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11