Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  25 mar 2014, 14:34
 zachodniopomorskie
#125315
temat rozwiązany założony bordnetz z obsługa xenon i wszystko działa, w weekend będę wyprowadzał instalacje pod pin 11, teraz pytanie - kupiłem bordnetz z cała wiązką i kostkami- uzywka, musze poprowadzić kabel z pina 11 wtyczki lampy do pin D/6 (światło lewe) i pin A/5 (światło prawe). Mam kostki z odcinkami kabli z bordnetz- mam wtyczkę D i A- czy mogę z nich wyciagnąc piny i zrobić przewód? czy piny z tych wtyczek pasują też do kostki lampy?
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  29 mar 2014, 11:05
 zachodniopomorskie
#125812
Ja u siebie podlaczylem bo mialem obcieta kostkę z xenonu, koledze chcialem podlaczyc pin 11 do bordnetz aby mial dlugie xenon, mialem kostkę 10 pinowa do światem , w 12 pinowej pin 11 jest mniejszy i nie ma odpowiednika w 10 pinowej. Ktoś wie jaki ma numer pin 11 w kostce do xenonu?
By Kamel -  29 mar 2014, 17:05
 mazowieckie
#125840
PinkFloyd pisze:Ktoś wie jaki ma numer pin 11 w kostce do xenonu?
PinkFloyd cały przewód serwisowy (przewód zakończony z obu stron pinami) ma nr 000 979 131E
Awatar użytkownika
By RekinPoznan -  03 wrz 2014, 22:44
 wielkopolskie
#142091
Chyba ci nikt nie wyliczy dokładnie ile trzeba ;) , ja stosowałem 0,75mm2 wiązki wykonałem z zapasem i docinałem na wymiar po ułożeniu.
By rudejro -  04 wrz 2014, 22:23
 dolnośląskie
#142193
a tak wogóle to można ten oryginalny xenon założyć bez czujników samopoziomowania dużo taaniej wyjdzie można ręcznie je regulować z pokrętła jak jest w zwyczajnych lampach ;)
By Kamel -  04 wrz 2014, 22:29
 mazowieckie
#142196
rudejro pisze:a tak wogóle to można ten oryginalny xenon założyć bez czujników samopoziomowania dużo taaniej wyjdzie można ręcznie je regulować z pokrętła jak jest w zwyczajnych lampach ;)
Idąc tym tokiem rozumowania to jeszcze taniej wyjdzie włożyć HID-a w zwykłe lampy..
Awatar użytkownika
By RekinPoznan -  05 wrz 2014, 10:00
 wielkopolskie
#142218
Akurat koszt czujników to najmniejszy koszt układanki , po prostu jest z tym więcej pracy.... ja mam u siebie tylko jeden czujnik poziomowania Tylny , przedni czeka jeszcze na montaż niemniej przy jednym czujniku nie ma problemów a adaptacją i późniejszym samo poziomowaniem.
Awatar użytkownika
By Woytek -  18 wrz 2014, 21:15
 śląskie
#143523
Witam mam pytanie odnośnie lamp oryginalnych. Mam auto po kolizji i chciałem wymienić na oryginalny xenon, a trochę brakuje kasy niech mi ktoś powie, bo znalazłem fajne lampy używane tylko gołe bez przetwornic i żarników czy doraźnie do tej gołej lampy mogę zaadoptować HID np. taki: http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h1-6 ... 82642.html" onclick="window.open(this.href);return false; bez bawienia się na razie w przetwornice, żarniki i poziomowanie docelowo oczywiście wpadną to jest przesądzone ale na jazdę taką na 2 - 3 miesiące niech mi ktoś odpowie pilnie
Z góry dzięki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17