Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By glodek -  18 wrz 2014, 21:23
 wielkopolskie
#143525
Szkoda zachodu szukaj całych przetwornice, żarniki i startery są drogie na maxa
By golfer_1984 -  18 wrz 2014, 21:44
 podkarpackie
#143528
Woytek pisze:Witam mam pytanie odnośnie lamp oryginalnych. Mam auto po kolizji i chciałem wymienić na oryginalny xenon, a trochę brakuje kasy niech mi ktoś powie, bo znalazłem fajne lampy używane tylko gołe bez przetwornic i żarników czy doraźnie do tej gołej lampy mogę zaadoptować HID np. taki: http://allegro.pl/zestaw-hid-xenon-h1-6 ... 82642.html" onclick="window.open(this.href);return false; bez bawienia się na razie w przetwornice, żarniki i poziomowanie docelowo oczywiście wpadną to jest przesądzone ale na jazdę taką na 2 - 3 miesiące niech mi ktoś odpowie pilnie
Z góry dzięki
możesz wsadzić ale barwę weź max 4800 bo 6000 to za dużo
Awatar użytkownika
By glodek -  18 wrz 2014, 21:48
 wielkopolskie
#143532
Nie ma szansy i tak bedą rożnie świecić - ale to juz lepsze rozwiazanie z czasem wymieniasz zarniki i cyka
Awatar użytkownika
By Woytek -  18 wrz 2014, 22:04
 śląskie
#143535
I tak myślałem o założeniu nowych żarników musze to przemyśleć z tym hidem jesli to zadziała kupie co mam i na razie będzie śmigać tak po dozbieraniu kasy będę sie bawił dalej. chyba ze znajdę jeszcze coś w dobrej cenie....

EDIT:
Sytuacja się zmieniła do lamp będą przetwornice w niedużej cenie jeszcze tylko żarniki, dajcie namiar na jakieś fajne oryginały których używacie.
Awatar użytkownika
By Woytek -  21 wrz 2014, 15:41
 śląskie
#143752
Witam. Panowie powiedzcie mi co jeszcze oprócz (lamp, przetwornic, żarników ze starterami, adapterów) będzie mi jeszcze potrzebne do przeszczepu zwykłego halogenu na oryginalne xenony bez poziomowania które będę robił w późniejszym terminie wiadomo kasa, a chcę wymienić lampy bo mam auto po wypadku jak pisałem wcześniej i nie chcę 2x grzebać się w lampach tylko od razu założyć lampy pod xenon. A jutro chciałbym już wszystko kupić i działać bo auto nie może wiecznie stać :sad:
Pozdro
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  21 wrz 2014, 17:36
 zachodniopomorskie
#143757
Ja mam bez poziomowania, lampy ori xenon, przejściówki pod lampy, bordnetz obsługujący xenony, jak masz halogeny ori to wystarczy zakodować xenony vcdsem, wymieniłem jeszcze sciemniacz w środku pod wersje xenon, spryskiwacze reflektorów mialem, bez problemy przechodziło przeglad i kontrole, na trasie niebiescy sprawdzali po oznaczeniach czy lampy są dostosowane do xenonow po oznaczeniu i byli ok, wiec z h7 by nie przeszło
Awatar użytkownika
By glodek -  09 paź 2014, 8:12
 wielkopolskie
#145729
Łączysz jak na schemacie - 1,2,3,4 zostawiasz puste jak nie robisz czujników - resztę przekładasz 1:1 a pin 11 do bordnetza - to przesłona od długich - PS w mk5 jest tylko i wyłącznie bi-xenon

Obrazek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17