Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Kuba18 -  25 gru 2015, 11:14
 kujawsko-pomorskie
#206739
WACEK pisze:Dokładnie w golfie V są 4 źródła światła drogowego przy lampach xenon 2 x H7 + 2 x xenon
Kolego w zależność jak masz zakodowane :) Ja tez dokładałem bi-xenon i tak sobie zakodowałem że krótkie i długie świeca tylko i wyłączne na xenonie a h7 w ogóle się nie zapala :) Psuło całą jakość światła xenon :D A dokładnie w bordzie Bajt 17 Bit 1 "Dezaktywacja dodatkowych świateł drogowych gdy włączone Bi-xenony"
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  25 gru 2015, 13:10
 śląskie
#206752
WACEK pisze:
Dexter23pl pisze:
WACEK pisze:A jak byś chciał zmieniać lampy bez zdejmowania zderzaka proponuję wątek :

Zmiana przednich lamp z spryskiwaczami bez zdejmowania zderzaka
Zgadza się ale to tylko w opcji zwykłego zderzaka :P
A niby czemu w gti po wyjęciu listwy też dojdziesz do śruby a chyba niczym innym się nie różni przy lampie ?
Listwy w GT(i) sa krótsze i nie ma dostępu do tej dolnej śrubki. :sad:
Awatar użytkownika
By Kuba18 -  26 gru 2015, 12:02
 kujawsko-pomorskie
#206834
WACEK pisze:
Kuba18 pisze:U mnie ? Niby za co?
Jeśli jest lampa w niej żarówka musi działać : poczytaj kodeks

Tak to jest w prawie że wszystko co w aucie musi być sprawne

No a o tym nawet nie wspomnę A-R-T-U-R
" Za brak spryskiwaczy lamp "
Długie H7 działa wtedy gdzy jadę na dziennych w halogenach i mrugnę komuś. To nie zapala się xenon tylko h7 mruga :) Nie ja sam jestem na forum bez sprysków z xenonem.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  26 gru 2015, 14:05
 dolnośląskie
#206855
Kuba18 pisze:
WACEK pisze:
Kuba18 pisze:U mnie ? Niby za co?
Jeśli jest lampa w niej żarówka musi działać : poczytaj kodeks

Tak to jest w prawie że wszystko co w aucie musi być sprawne

No a o tym nawet nie wspomnę A-R-T-U-R
" Za brak spryskiwaczy lamp "
Długie H7 działa wtedy gdzy jadę na dziennych w halogenach i mrugnę komuś. To nie zapala się xenon tylko h7 mruga :) Nie ja sam jestem na forum bez sprysków z xenonem.
Chciales wiedziec to juz wiesz :oczko:
Awatar użytkownika
By bartek933 -  05 sty 2016, 11:53
 wielkopolskie
#208664
WItam, Koledzy pomóżcie jakiś czas temu zakupiłem lampy Hella celis do mojego golfa V, teraz zamówiłem adaptery z 10 na 12 pin w celu podłączenia ich w moim samochodzie ponieważ oryginalnie kostki do lamp mam 10 pin. Problem polega na tym że adapter 12 pin nie pasuje do lampy i wychodzi na to że kostka w lampie hella celis jest 14 pinowa. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i czy to możliwe ?
Awatar użytkownika
By SZARWUS -  05 sty 2016, 12:03
 małopolskie
#208666
bartek933 pisze:WItam, Koledzy pomóżcie jakiś czas temu zakupiłem lampy Hella celis do mojego golfa V, teraz zamówiłem adaptery z 10 na 12 pin w celu podłączenia ich w moim samochodzie ponieważ oryginalnie kostki do lamp mam 10 pin. Problem polega na tym że adapter 12 pin nie pasuje do lampy i wychodzi na to że kostka w lampie hella celis jest 14 pinowa. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i czy to możliwe ?
Przecież piny w lampie możesz policzyć.
Odblokowaną masz wtyczkę 12pinową?
Awatar użytkownika
By bartek933 -  05 sty 2016, 12:15
 wielkopolskie
#208670
http://zapodaj.net/56c3946515cab.jpg.html
http://zapodaj.net/a3beb084769d2.jpg.html
http://zapodaj.net/6d527392ad56e.jpg.html

Byłem w sumie przekonany że lampy mają 12 pinów szczególnie dlatego że przeczytałem wiele wątków na ten temat i nigdzie nie było napisane żeby do golf V wychodziły kostki 14 pinowe w lampach. U góry zapodaje fotki gniazda w lampach i gniazda w adapterze
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17