Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#276144
Tak naprawiłem ten błąd: OPIS ZAMIESZCZAM INNYM UŻYTKOWNIKOM MOŻE ADMINISTRATOR NIE WYP... DO KOSZA.
Dostęp do czujnika: obok deski rozdzielczej po lewej stronie od strony drzwi kierowcy.
Jest tam schowek na bezpieczniki auta. Podważa się klapkę i jest dostęp (ta boczna ścianka boczek deski samochodu). Nad bezpiecznikami jest włożony czujnik. Przy wyłączonym aucie wyjmujemy wtyczkę z czujnika i wyjmujemy czujnik przekręcając w lewo o 90 stopni.
Czujnik okazał się być mokry od wilgoci nie wiem. Umyłem go kontaktem próbowałem pomierzyć miernikiem -pomiary jakieś dziwne wskazania omomierza. Po wyczyszczeniu ponownie go zamontowałem. Skanerem VAG mini wykasowałem błąd z komputera. Czujnik działa bez problemu i już nie mam błędu.
TRZECI CZUJNIK znajduje się po prawej od nóg kierowcy. jak się odkręci osłonę u góry nad pedałami (2 śruby) i odłączy przewód nawiewu nad nogami kierowcy to go widać -taki sam jak pozostałe dwa g150 i g152 tylko ma boczny wtyk przewodów zamontowany na rurze nawiewowej.
Mój opis przeniosłem z innego forum może komu się przyda kogo nie stać na rządnego mechanika kasy i wszechwiedzącego.