Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Tomaszmk5 -  18 wrz 2019, 10:58
 lubelskie
#277039
Witam przestały mi działać abs i święci się kontrolka esp i miga od hamulców , prawdopodobnie poszedł sterownik zimne luty ,czy mogę wymienić ta pompę na inną o innych oznaczenia ,golf mk5 1.9 tdi 2008R sterownik jest o tym oznaczeniu
1k0907379ad ,ponoć te sterowniki sa wadliwe i bardzo drogie nawet myślałem o naprawie Ale czy to dobry pomysł dlatego taka decyzja żeby wymienić na inny model , ktoś z was przerabial już to w swoim golfie ? Na sześciu mechaników 1 twierdzi że to może tylne piasty A pozostali ze to sterownik
Awatar użytkownika
By Tomaszmk5 -  18 wrz 2019, 17:48
 lubelskie
#277047
Czasami Nie można.się połączyć ze sterownikiem
Błąd to 01130

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
Żaden mechanik nie dał mi skanu ,sam nie posiadam vagcom ale muszę kupić tylko nie wiem jaki będzie dobry
Awatar użytkownika
By Tomaszmk5 -  19 wrz 2019, 8:59
 lubelskie
#277055
Muszę wymienić pompę ze sterownikiem bo sterownik z innej pompy o winnych numerach nie będzie pasował dobrze to rozumiem ? Da się odkręcić sterownik bez podkręcanie pompy ? Próbowałem ale nie ma miejsca jak odkręcić śrubki od sterownika tak tam jest ciasno