Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By dziki84 -  25 lip 2010, 21:53
 -------
#28295
cześć.mam kolege co ma golfa 5 i ma tak zrobione i widziałem w innych golfach jak delikanie w przednich lapach świeca sie kierunkowskazy.i mam pytanko jak to zrobic w mojej jettcie mk5?
By bercik-20 -  26 lip 2010, 21:39
 pomorskie
#28327
dziki84 pisze:cześć.mam kolege co ma golfa 5 i ma tak zrobione i widziałem w innych golfach jak delikanie w przednich lapach świeca sie kierunkowskazy.i mam pytanko jak to zrobic w mojej jettcie mk5?


Kolegp w module elketryki centralnej czyli 09 wchodzidz w kodowanie i masz takie cos jak
przednie kierenkowskazy jak swiatla pozycyjne zaznaczasz ile procent maja swiecic.

Ja u siebie mam okolo 30% , ale tym sie nie sugeruj kwestia gustu
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 sie 2010, 20:26
 pomorskie
#29328
bercik-20 pisze:
Ja u siebie mam okolo 30% , ale tym sie nie sugeruj kwestia gustu
ja dzisiaj również tę funkcję sobie aktywowałem, fajnie to wygląda a co do procentów to masz rację - chyba te 30% jest najlepszym wyborem
By krisv -  30 sie 2010, 11:51
 mazowieckie
#29364
A tu u mnie na zwyklych :)

Obrazek
Obrazek

Zasnawiam sie czy wobec tego nie wyrzucic postojowek .

W koncu policja moze sie czepiac ale juz na dobra sprawe pol roku smigam i bez zadnych negatywnych skutkow.

Jakby co to fabrycznie tak wyszedl.

W obronie mozesz mowic ze Volvo tez tak ma:P
By Pidzers -  31 sie 2010, 1:32
 dolnośląskie
#29383
bercik-20 pisze:masz dzienne ustawione na dlugich i sciemnione czy mi sie tylko wydaje
Kolega dareckiigo2 zrobił :mrgreen:
dareckiigo2 pisze:Zrobiłem światła dzienne w miejscu świateł drogowych, wygląda to tak:
Obrazek
Co do kierunków na pozycyjne, to przypadł mi do gustu ten mod i u mnie zostaną już włączone 8)
By TotenKopf -  02 wrz 2010, 18:14
 -------
#29432
Też aktywowałem sobie kierunki jako światła pozycyjne (przyciemnione do 30%) oraz włączyłem światła mijania przyciemnione o 50% jako światła dzienne.
Problem mam tylko jeden. Czy jak włączycie po zmroku światła mijania to palą się wam wtedy mijania+postojowe+kierunkowskazy?
By TotenKopf -  03 wrz 2010, 9:18
 -------
#29448
No dobra. Taką sytuacje rozumiem bo sam tak mam:
Włączone postojowe + przednie kierunki- OK
Obrazek

ale jak ustawić w VAGU by świeciło tak? Przednie kierunki+ mijania (bez postojowych)
Obrazek

Wyłączyć postojowe w ogóle i zostawić włączone kierunki jako postojowe?
Nie wiem w jakim ustawieniu zdjęcie przedstawia światła. Czy tak ustawił ktoś dzienne?
Tak czy siak ładnie to wygląda.