Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
#283784
Witam problem jak w tytule po odpaleniu auta i zapaleniu świateł wyłącza sie podświetlenie awyryjnych i podswietlenie funkcji przełącznika.Dodam że założone mam żarówki ledowe w środku bez canbus i nie działa mi podświetlenie rejestracji i problemem nie jest żarówka,kolejny problem to brak grzania tylnej szyby i brak światła w bagażniku.Pomocy :sad:
#287381
Soundkilla pisze:
16 paź 2020, 20:40
Witam problem jak w tytule po odpaleniu auta i zapaleniu świateł wyłącza sie podświetlenie awyryjnych i podswietlenie funkcji przełącznika.Dodam że założone mam żarówki ledowe w środku bez canbus i nie działa mi podświetlenie rejestracji i problemem nie jest żarówka,kolejny problem to brak grzania tylnej szyby i brak światła w bagażniku.Pomocy :sad:
Z szacunku dla forum i jego użytkowników wypada napisać czy udało się rozwiązać problem i co było jego przyczyną.

Tutaj identyczna sytuacja https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... 65#p281265