Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  27 lis 2012, 15:44
 kujawsko-pomorskie
#87782
bmarcinski pisze:dZwoniłem do salonu Gajosa w sopocie potrzebuję numer kostki to dobiorą mi pin. czy ktoś może ma ten numer ??
A nie masz w pobliżu jakiegoś szrotu. Tam można za grosze zdobyć różne wtyczki z pinami i kablami i na pewno znajdziesz coś dla siebie co szukasz..
By bmarcinski -  29 lis 2012, 14:13
 pomorskie
#87953
znalazłem coś takiego


"Można ją aktywować adres 17-Zestaw wskaźników, 07-kodowanie, mamy tu kodowanie krótkie gdzie aby
uzyskać odpowiadające nam funkcje dodajemy lub odejmujemy poszczególne sumy
cyfr przy interesującej nasz opcji, jeżeli chodzi o kontrolkę płynu spryskiwaczy to z pozycji ?? czyli
00??x0x dodajemy 04 i zapisujemy kodowanie funkcją "wykonaj"
przykład: było 0003001 po dodaniu 04 z pola oznaczonego jako ?? uzyskuje się 0007001

tylko ze wiekszość aut nie posiada czujnika ,ja na przykład w swoim nie posiadam ,kontrolkę uaktywniłem lecz po dolaniu cały czas bedzie sie palić bo nie ma czujnika była to opcja za dopłata pakiet zima spryskiwacze lamp ,grzane stołki,podgrzewane dysze spryskiwaczy,i kontrolka poziomu płynu spryskiwaczy
By jootix -  20 lut 2015, 19:42
 podlaskie
#167119
Kilka pytań, na niektóre już padła odpowiedz ale chce doprecyzować.

Czy w zbiorniku jest miejsce na czujnik? Zatkane czy do wycięcia? Czy w każdym zbiorniku?
Którędy najlepiej prowadzić wiązkę do licznika? jakieś foto? TPMS od razu bym pociągnął