Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Alpix -  22 sie 2021, 12:46
 dolnośląskie
#286910
Witam mam taki problem w moim golfie ze tylnie prawie drzwi nie działają w ogóle zamek się nie zamyka nie słychać muzyki z głośników szyba się nie otwiera i nie podswietla sie przycisk od szyby
Sterowanie szyba działa z panelu kierowcy i z pilota otwiera się i zamyka wiazka w drzwiach nie jest uszkodzona a na vcds jest tylko błąd zamka gdzie może być problem jest tam jakiś sterownik w drzwiach czy coś
By seebst -  22 sie 2021, 13:03
 lubuskie
#286911
Na początek spróbuj odpiąć kostkę od drzwi znajdująca się w gumowej przelotce. Ja tak miałem kiedyś z jednymi drzwiami, że głośnik co jakiś czas przestawał grać. Wyciągnięcie jej i ponowne włożenie załatwiło temat.
Awatar użytkownika
By Dziadek13 -  22 sie 2021, 14:48
 śląskie
#286912
Alpix pisze:
22 sie 2021, 12:46
Witam mam taki problem w moim golfie ze tylnie prawie drzwi nie działają w ogóle zamek się nie zamyka .
Tu wygląda na uszkodzony zamek (silniczki do czyszczenia) bo vcds pokazuje taki???????????? błąd.
Alpix pisze:
22 sie 2021, 12:46
nie słychać muzyki z głośników szyba się nie otwiera i nie podswietla sie przycisk od szyby
Sterowanie szyba działa z panelu kierowcy i z pilota otwiera się i zamyka wiazka w drzwiach nie jest uszkodzona.
Tu coś jest chyba z modułem komfortu lub kabelkomania albo spalony głośnik.Co do szyby to zdjąć tapicerke i sprawdzić kabelki i przełącznik do szyby.
Alpix pisze:
22 sie 2021, 12:46

a na vcds jest tylko błąd zamka gdzie może być problem jest tam jakiś sterownik w drzwiach czy coś
Wszystko co nie działa według mnie jest problemem w tylnych drzwiach.Zdjąć tapicerke.
Nie piszesz od kiedy nie działają ci szyby,głośniki,zamek.Lub co robiłeś przy elektryce w aucie.
Jeżeli piszesz o pomoc to zadaj sobie troche trudu bo jeżeli jest błąd to podaj nr tego błędu będzie można coś więcej napisać.
By Alpix -  24 sie 2021, 12:16
 dolnośląskie
#286937
Jak dokupiłem samochód od siostry to już tak było ona już taki kupiła ja tylko zablokowalem zamek bo drzwi nie zamykały się z pilota po tym jak go kupiłem to wymieniłem na nowy zamek i to nic nie pomogło sprawdziłem wiązkę czy nie jest uszkodzona jest ok kostkę potraktowałem kontaktspray też bez większego rezultatu