Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Maćkowiak1977 -  18 wrz 2021, 11:24
 łódzkie
#287211
Witam wszystkich proszę o wyrozumiałość jestem nowy na forum proszę o pomoc chciałbym zmienić oświetlenie wnętrza ma ledy podświetlenie tablicy rejestracyjnej zaróki cofania na ledy postojówki ogólnie wszystko co można w miarę możliwości macie może namiar na aukcje na allegro na komplet dedykowany do naszych piątek żeby nie było błędu przepalonej żarówki i żeby nie żarzyły się cały czas proszę o radę z góry dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Maćkowiak1977 -  19 wrz 2021, 11:29
 łódzkie
#287214
Szukałam i nic konkretnego nie znalazłem aukcje już nie aktywne dlatego moje pytanie może ktoś wymieniał na ledy jakoś niedawno i jak to wyszło czy nie ma błędu spalonej żarówki czy się nie żarzą ledy po zamknięciu drzwi jeżeli ktoś ostatnio to robił to proszę o radę i pomoc dziękuję pozdrawiam A czy coś takiego będzie dobre

Dodano po 4 minutach 46 sekundach:
https://allegro.pl/oferta/oswietlenie-w ... 65fddea227
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  20 wrz 2021, 20:01
 śląskie
#287220
Te ledy z all to po paru tyg migaja i sa do wymiany.
Jedyne które polecam bo mam w osw rejestracji je okolo 6 lat i nigdy błędu żarówki na liczniku i świeca do dziś to ledy tomnika z prolumo jak dobrze pamiętam