Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Arczi -  29 gru 2021, 9:08
 łódzkie
#287985
Witam. Panowie pomocy. Już zaczynam swoja historie. Pewnego dnia moj pilot do golfika 5 tak jak by sie rozkodował na amen. Zmienilem 2 x baterie nic nie pomogło. Udalem sie z problemem do magika od kluczy zeby sprawdzil co sie z kluczykiem dzieje niedobrego. Okazalo sie ze kluczyka "nie widać" i zaproponował wymoane immobilizera. Wrocilem do domu zauważyłem ze jak dotkne kluczykiem klamki samochodu to samochod sie otwiera i zamyka ale nie zawsze. W momencie jak siedze w samochodzie na siedzeniu kierowcy za kazdym razem zamyka/otwiera. Oczywiscie probowalem metod x youtuba samodzielnego kodowania kluczyka. Czy ktos spotkal sie z takim kłopotem i jest w stanie podać mi jakieś wskazówki? Pozdrawiam :wacko:
Awatar użytkownika
By wojtas4589 -  29 gru 2021, 9:37
 warmińsko-mazurskie
#287986
To magik niesamowity, przecież immobiliser nie ma nic wspólnego z centralnym zamkiem. Skoro otwiera tzn. że jest zakodowany. Trzeba dopisać innego pilota i będzie wiadomo czy winny jest pilot w kluczyku czy może coś innego.
Awatar użytkownika
By morales -  01 sty 2022, 23:39
 pomorskie
#288013
Brawo dla Pana "magika". Nie ma pojęcia co robi, to niech nie zabiera się za takie trudne dla niego tematy.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka