Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Maćkowiak1977 -  07 sty 2022, 21:29
 łódzkie
#288093
Witam mam golfa GT 2007 r 5 drzwiowy moje pytanie o lampkę wewnętrzną z przodu są tylko dwie żarówki z tyłu trzy,A wiedziałem że w przedniej lampce są też trzy żarówki czemu ta różnica,niby mam bogatą wersje A w przedniej lampce tylko dwie żarówki
By kuba94 -  08 sty 2022, 11:48
 pomorskie
#288105
W bogatej wersji z przodu są jeszcze dwie czerwone diody co podświetlają w nocy wnętrze i do tego otwierany schowek na okulary .Załączają się wraz ze światłami . Do tego jest tych lampek kabinowych pare wersji.Może masz wersje bogata ale np. Etiopię :).Jak masz z tym problem to wymień na taką najbogatszą pasują bez przeróbek. Gdzieś na forum jest opisane dużo osób zamieniło
By seebst -  08 sty 2022, 15:24
 lubuskie
#288109
Ja miałem fabrycznie tylko po dwie żarówki, a po środku nie było nic. Założyłem lampkę z tymi czerwonymi diodami, bo najbardziej to zależało mi na podświetleniu przycisków w tej lampce, żeby po ciemku móc trafić. I ta lampka ma już po środku żarówkę rurkową. Problemu z wymianą nie ma żadnego, a wszystko pasuje p&p.