Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By golfiarz67 -  26 lut 2022, 21:37
 mazowieckie
#288428
Witam, mam dziwne objawy działania lusterek. Po przełączeniu na prawą stronę działa prawe lusterko , po przełaczeniu na lewe lusterko nadal działa prawe. Przełącznik wymieniłem na nowy i to samo. Jaka może być przyczyna?
Awatar użytkownika
By morales -  26 lut 2022, 21:41
 pomorskie
#288429
Moduly zmieniałes?

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka



Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
Może inaczej, jak masz na lewe to pewnie dzialaja oba. Zintegrowane ustawianie szkła lustra.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By morales -  26 lut 2022, 21:42
 pomorskie
#288430
Może inaczej, jak masz na lewe to pewnie dzialaja oba. Zintegrowane ustawianie szkła lustra.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By jihaad -  27 lut 2022, 10:48
 dolnośląskie
#288435
Wygląda jakby lewe lusterko było niesprawne, a kiedy włączona jest synchronizacja to właśnie tak by to wyglądało.
Prawy manipulator steruje prawym, a lewy dwoma, z tym że tylko prawe reaguje.


Tego typu wątki zaczyna się jednak od szerszego opisania sytuacji. Wczoraj działało, a dziś nie? Czy nie działa odkąd kupiłeś auto 7 lat temu? Cokolwiek było robione od momentu kiedy działało? Zdejmowana tapicerka drzwi, cokolwiek innego?
W twoim interesie jest podać jak najwięcej konkretnych informacji, jednocześnie nie tworząc elaboratu, który uśpi czytających w połowie tekstu.
By golfiarz67 -  27 lut 2022, 18:30
 mazowieckie
#288441
Autko dopiero kupiłem i chcę zrobić go tak jak powinno być.
Co do lusterek to zgadza się lewy przełącznik steruje lewą i prawą stroną. Przeczyściłem wtyczkę w słupku i jest dobrze. Działa lewe i prawe.