Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By west5009 -  22 lip 2022, 15:36
 pomorskie
#289210
Cześć.

Od początku. Chciałem wymienić liczniki w swoim MK5 z bazowych półfis bez komputera (2004r.) na pełny fis z komputerem. Zakupiłem nowy licznik z roku 2008 i skompletowałem resztę sprzętów, jak manetka, moduł pod kierownica itd. Sczytałem wsady, starego jak i nowego licznika, ale teraz potrzebowałbym kogoś kto jest w stanie i potrafiłby zaadoptować dane mojego auta do nowego licznika. Posiadam wszelkie przewodziki i programatory, ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać.

Czy jest na forum ktoś kto byłby w stanie w normalnej cenie załatwić to dla mnie online korzystając z moich wsadów? Zapewne potrzebny byłby też flash licznika, czym mogę go sczytać? Ewentualnie zna ktoś kogoś w woj. Pomorskim zajmującym się takimi rzeczami? Z góry dziękuję za wszelkie pomocne wpisy.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  25 lip 2022, 1:49
 pomorskie
#289227
west5009 pisze:Ewentualnie zna ktoś kogoś w woj. Pomorskim zajmującym się takimi rzeczami? Z góry dziękuję za wszelkie pomocne wpisy.
Paweł Repiński z Kościerzyny, firma powerchip.pl @POWERCHIP