Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Yellow -  30 lip 2023, 15:37
 śląskie
#290547
Siemka wszystkim czytającym!
Przeszukałem forum ręcznie oraz z użyciem lupki i nic ciekawego na mój temat nie znalazłem, ruszyłem również internety, wujka google i posiadane ssp, i coś znalazłem, lecz niestety nie do Golfa.. Dlatego mój problem dalej nie jest rozwiązany.
Mianowicie mowa o schemacie zawartym w tytule postu.

Poszukuję schematu kostki zegarów/licznika(jak zwał tak zwał) z/do wersji z napędem na 4 buty(4Motion, R32, Audi S3),
ponieważ interesuje mnie z całego schematu tylko i wyłącznie podłączenie drugiego pływaka(czujnika poziomu paliwa) z którego idą 3 przewody.
Mam nadzieję że ktoś da radę mi pomóc :roll:


Fotka kostki dla uwagi(porwane z internetów)
Obrazek
Awatar użytkownika
By Yellow -  25 sie 2023, 1:11
 śląskie
#290610
Dziadek13 pisze:
03 sie 2023, 14:45
Nie totalna pustka tylko trza się zachować, user Kaki ci wyartykułował co i jak którego też chciałeś ustawić do pionu.
Co do spacewalker to twardo trzyma się zasad forum, ale jest dobry w te klocki.
Witaj,
Nie będę truć dalej tematu na kolejnym forum,
Oboje dostali solidną odpowiedź na która ani jeden nie raczył odpowiedzieć, jeśli dalej ktoś chce ciągnąc rozmowy na temat kto się źle zachował to zapraszam do kontunuowania tematu na forum tourana, a dam zapewnienie ze tym razem nie bedziecie musieli czekać po 2 dni na odpowiedź. Pozdrawiam :yes2: