Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Ircio -  30 mar 2024, 10:43
 łódzkie
#290968
Witam
Mam taki problem ,że pali się kontrolka otwartych drzwi, nie działa centralny drzwi kierowcy i za kierowcą, nie zapala świateł wewnątrz po otwarciu drzwi kierowcy. Centralny po naciśnięciu na kluczyku zamyka drzwi pasażera i za pasażerem oraz bagażnik. Prawe światło na lusterku i wewnątrz palą się 10 min zanim zgasną. Nie działają przyciski szyb na dzwiach kierowcy. Nie działają przyciski centralnego na drzwiach. Dodam jeszcze ze tylne drzwi za kierowcą nie zamykaly sie juz dużo wczesniej po naciśnięciu na kluczyku, ale zamykały sie po nacisnieciu na drzwiach .Proszę o pomoc.
By Ircio -  30 mar 2024, 22:16
 łódzkie
#290972
Tak na szybko dzisiaj zajrzałem wyglądają na dobre, jutro dokładniej je sprawdzę. Zapaliłem sobie kontrolkę od poduszki, bo nie odłączyłem akumulatora i odpiąłem kostkę w słupku. Dodam jeszcze ,że nie działa kierunkowskaz i podświetlenie przycisków w dzwiach kierowcy.
By Ircio -  02 kwie 2024, 17:45
 łódzkie
#290976
Przerwane były dwa kabelki, brązowy grubszy i cieńszy biało fioletowy, wszystko działa. Mam jeszcze pytanie o tą kontrolkę poduszki ,która się zapaliła, jaki to kabel i program jest potrzebny do wykasowania tego błędu? Z góry dziękuję za pomoc.