Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  08 maja 2017, 13:43
 śląskie
#251630
Jest tego dużo na youtube nawet do gofra 4. ale nie mogę znaleźć gdzie to kupić i ile $ . może do nas by też takie były i wtedy ori licznik kolor to lipa heheheheh
Awatar użytkownika
By speeder -  19 paź 2017, 22:17
 śląskie
#257864
Hej,

Podepnę się po temat, żeby nie zakładać nowego wątku.
W moim Golfie mam wyświetlacz 1/2 dokładnie taki jak na zdjęciu poniżej.Obrazek

Powiedzcie czy w ogóle posiadam komputer pokładowy? Zależy mi na wyświetlaniu średniej spalania i zastanawiam się czy jest możliwość odblokowania tego systemowo, czy w ogóle nie posiadam MFA?
Na manetce wycieraczek nie mam oczywiście żadnych przycisków sterowania.
Wyjaśnijcie mi proszę jak wygląda sprawa komputera w moim aucie. Jest to MK5 Variant z 2008 i silnikiem 1.4 mpi BUD.

Nie znalazłem na forum odpowiedzi na moje pytania.
Z góry dzięki.
By kuba94 -  19 paź 2017, 23:09
 pomorskie
#257867
Z tego co widac piszesz to nice masz ,, komputera” Musisz zmienic zegary źeby mieć. 1/2 fis baądź pełny do tego manetkę . Najlepiej odrazu też dołożyć tempomat jak nie masz .Jedna robota
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  26 paź 2017, 23:01
 kujawsko-pomorskie
#258082
speeder pisze:Hej,

Podepnę się po temat, żeby nie zakładać nowego wątku.
W moim Golfie mam wyświetlacz 1/2 dokładnie taki jak na zdjęciu poniżej.Obrazek

Powiedzcie czy w ogóle posiadam komputer pokładowy? Zależy mi na wyświetlaniu średniej spalania i zastanawiam się czy jest możliwość odblokowania tego systemowo, czy w ogóle nie posiadam MFA?
Na manetce wycieraczek nie mam oczywiście żadnych przycisków sterowania.
Wyjaśnijcie mi proszę jak wygląda sprawa komputera w moim aucie. Jest to MK5 Variant z 2008 i silnikiem 1.4 mpi BUD.

Nie znalazłem na forum odpowiedzi na moje pytania.
Z góry dzięki.
Hej speeder i jak tam wymieniłeś zegary.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By Husarz -  27 paź 2017, 9:45
 dolnośląskie
#258086
Hej,

Czy może ktoś wskazać szczegółowy opis lub filmiki WSZYSTKICH FUNKCJI jakie posiada FIS w zegarach
- scirocco lift (tuby) czarno-białe
oraz w
- tiguan 3D premium

Interesują mnie głównie tematy jak wyglądają takie "egzotyczne funkcje"
- czy na czarno-białym usterki są wyświetlane w kolorze żółtym
- jak wygląda obsługa audio (np. stacji radiowych) z poziomu FIS czy jest opcja rozwijanej listy jak w zegarach 3D
- jak wygląda opcja ciśnienia w oponach w zegarach czarno-białych czy jest?
- jak wygląda staging i funkcja powitania w czarno-białych czy jest opcja napisu powitalnego/"aby uruchomić silnik..."