Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By pszczolek -  30 paź 2011, 9:15
 mazowieckie
#52848
Moje lampy sa przystosowane do tej funkcji ale niestety nie mam tego dodatkowego modulu do tych lamp :(
Awatar użytkownika
By fredric -  30 paź 2011, 13:25
 mazowieckie
#52865
naczelnyx pisze:A masz uruchomioną opcję skrętnych? Można to ustawić w kompie?
Tego nie da się uruchomić lampa jest inna do skrętnych mowa o środku.
By mczerniej -  27 lis 2011, 10:13
 -------
#55289
Witam,
ja tak z ciekawości podjechałem wczoraj do Stacji Kontroli Pojazdów ( gdzie co roku robię badania) z zapytaniem czy do mojego golfa mogę włożyć zestaw HID, pracownik Stacji powiedział mi że jeśli mam ori lampy ( w tym przypadku Hella) oraz spryskiwacze to oni czepiać się nie będą ( nawet jeśli nie mam opcji samo-poziomowania) żeby podłączyć ksenon. Więc badania będę miał podbite, a w kwestii policji powiedział mi że oni patrzą tylko na lampy czy są ori czy jakieś podróby i czy są spryskiwacze jeśli te warunki są spełnione to dowodu Ci nie zabiorą :]
By dziii -  01 gru 2011, 23:18
 wielkopolskie
#55746
Witam odgrzebię troche temat:

Jeżeli kupię ori xenon to da radę włożyć tam zestaw hid ?

Czy będę miał światła mijania i drogowe ?

Czy mimo włożenia hidów trzeba przerabiać instalację ?

jaki przykładowo zestaw hid by pasował ?


W sumie to mam w domu hidy tylko żarniki pod h4 czy mogę zmienić na h7 i włożyć do ori xenonu ?

z góry dzięki za pomoc :)
By naczelnyx -  22 gru 2011, 14:59
 warmińsko-mazurskie
#57656
W sumie może byc każdy zestaw na CanBusa, tylko wybierz z jakaś cieńszą przetwornica (medium SLIM) bo cięzko duże przetwornice gdzies schowac... Możesz normalnie podłaczyć żarniki H7 do tego co juz masz!