Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Forest -  12 sty 2011, 15:42
 wielkopolskie
#35308
I jak one świecą na żywo? Nie sugeruje się fotkami sprzedawcy bo przy każdej aukcji innej żarówki fotki ma takie same ;)
By bastianek1 -  12 sty 2011, 20:39
 -------
#35349
pgmaster daj foto jak sie to prezentuje. Jak sie ma do tego nasza policja :?: I jakby takie ledy do podswietlenia tablicy rejestracyjnej zalozyc :?:
By brkov -  13 sty 2011, 16:02
 -------
#35398
a jak by tak vagiem wyłączyć test przednich lamp, to moża by podpiąć i diody za 2zł, swieca tak samo a kosztuja 15 razy mniej.
Awatar użytkownika
By fredric -  13 sty 2011, 16:19
 mazowieckie
#35400
jestem na etapie robienia przednich migaczy na led-ach i wyłączenie diagnozy nic nie pomogło. odcina prąd po jednym mignięciu.więc na pozycyjnych będzie to samo, wywali błąd albo odetnie prąd.
By brkov -  15 sty 2011, 16:34
 -------
#35541
hmm to była czysta teoria, miałem dzisiaj to u siebie robić ale jak kolega mówi ze mrygnie tylko to już się nie zabieram, thx
czyli ledy can trzeba jakos wepchac w klosz, do tego vag'iem kierunki na 10% i malina :)
By bastianek1 -  16 sty 2011, 21:24
 -------
#35592
pgmaster pisze:
brkov pisze: czyli ledy can trzeba jakos wepchac w klosz,
I to wcale nie jest takie latwe :(
To co nie takie proste :?: Ze wzgledu na dostep do lampy, czy na wielkosc led :?:
Awatar użytkownika
By pgmaster -  16 sty 2011, 22:42
 mazowieckie
#35608
bastianek1 pisze:
pgmaster pisze:
brkov pisze: czyli ledy can trzeba jakos wepchac w klosz,
I to wcale nie jest takie latwe :(
To co nie takie proste :?: Ze wzgledu na dostep do lampy, czy na wielkosc led :?:

Ogolnie wymiana zarowek postoju i kierunkowskazow. Od strony kierowcy jest przynajmniej miejsca sporo. A zarowka led miesci sie bez problemu.
Awatar użytkownika
By pgmaster -  09 kwie 2011, 18:09
 mazowieckie
#41456
Mam problem z moimi postojowkami. Zamienilem sobie na zwykle bo juz mnie wqrzaly.
Otoz ledy sa sprawne. Wlaczam samochod i po minucie - dwoch pokazuje mi na desce ze prawa spalona. Za chwile pokazuje ze druga tez. Jak wylacze na chwile swiatla i zapale to dzialaja przez jakis czas. O co chodzi? A i czy to normalne ze jak zgasnie zarowka led, wyciagam ja i wkladam normalną to ona nie swieci dopoki sie nie wylaczy i wlaczy swiatel jeszcze raz? Prad nie dochodzi po wywaleniu bledu czy jak?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10