Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  09 kwie 2011, 19:25
 pomorskie
#41466
pgmaster pisze: A i czy to normalne ze jak zgasnie zarowka led, wyciagam ja i wkladam normalną to ona nie swieci dopoki sie nie wylaczy i wlaczy swiatel jeszcze raz? Prad nie dochodzi po wywaleniu bledu czy jak?
tak to normalne, chcesz powiedzieć że wymieniasz żarówki na włączonym zapłonie i włączonych światłach? Jak będziesz wymieniał na wyłączonym zapłonie to będzie się palić
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 sty 2012, 21:05
 pomorskie
#60877
moje zdanie jest takie że sprzedawca szuka jeleni, 69 zł za dwie postojówki :!: idiotyzm a do tego 15 zł adaptery, paranoja, wolę niebieskie postojówki Philipsa za 8 zł komplet
By Kiler -  28 sty 2012, 21:13
 wielkopolskie
#60881
mettenos pisze:wolę niebieskie postojówki Philipsa za 8 zł komplet
dokładnie tak . Dają ładne białe światło za kilka złotych i bez kombinowania z filtrami itp
Awatar użytkownika
By Forest -  28 sty 2012, 22:38
 wielkopolskie
#60909
Tyko LED bierze pół wata a nie 5, ale głównie chodzi o przepalanie, które w ledowych żarówkach się nie spotyka :P
By Kiler -  28 sty 2012, 22:42
 wielkopolskie
#60912
Forest pisze:Tyko LED bierze pół wata a nie 5, ale głównie chodzi o przepalanie, które w ledowych żarówkach się nie spotyka :P
Na mój nie do końca techniczny rozum dioda owszem bierze mniej prądu ale filtry can to nadrabiaja :lol:
Awatar użytkownika
By Krzycho -  28 sty 2012, 23:52
 małopolskie
#60937
Tysonq pisze:
mettenos pisze:wolę niebieskie postojówki Philipsa za 8 zł komplet
możesz podesłać linka?
ejjj to są te same żarówki które dostałeś z lampką :) wsadź sobie ja w lampy przednie i zobaczysz czy warto :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10