Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By lukasboss -  30 cze 2016, 14:08
 pomorskie
#232723
ruszko pisze: Do tomnika juz napisalem i dostalem zwrotke chyba z automatu bo jak mu odpisalem ponownie co chce to do tej pory czekam na info i echo.
Jest na urlopie dlatego nie odpisuje. Sam czekam na ledy.
Awatar użytkownika
By Slavo_RZ -  01 lut 2017, 20:28
 pomorskie
#246971
Mettenoos pisze:Wyłącx zimną diagnoze to nie powinny migać po zapłonie

Dodano po 54 sekundach:
Z tym doświetlaniem mijania to żeś pojechał :)
Czyli jak u mnie migają ledowe lampki od podświetlenia nóg po przekręcaniu kluczyka, to mam tam zimną diagnozę? Serio pytam :laugh:
Awatar użytkownika
By Cimek -  01 lut 2017, 20:55
 opolskie
#246972
Slavo_RZ pisze:
Mettenoos pisze:Wyłącx zimną diagnoze to nie powinny migać po zapłonie

Dodano po 54 sekundach:
Z tym doświetlaniem mijania to żeś pojechał :)
Czyli jak u mnie migają ledowe lampki od podświetlenia nóg po przekręcaniu kluczyka, to mam tam zimną diagnozę? Serio pytam :laugh:
wnętrze raczej nie jest sprawdzane. Canbus daje się, żeby nie żarzyły
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  01 lut 2017, 21:21
 pomorskie
#246974
Slavo_RZ pisze:
Mettenoos pisze:Wyłącx zimną diagnoze to nie powinny migać po zapłonie

Dodano po 54 sekundach:
Z tym doświetlaniem mijania to żeś pojechał :)
Czyli jak u mnie migają ledowe lampki od podświetlenia nóg po przekręcaniu kluczyka, to mam tam zimną diagnozę? Serio pytam :laugh:
A co mają wspólnego postojówki z lampkami nóg? Serio pytam
#246981
Mettenoos pisze:
Slavo_RZ pisze:
Mettenoos pisze:Wyłącx zimną diagnoze to nie powinny migać po zapłonie

Dodano po 54 sekundach:
Z tym doświetlaniem mijania to żeś pojechał :)
Czyli jak u mnie migają ledowe lampki od podświetlenia nóg po przekręcaniu kluczyka, to mam tam zimną diagnozę? Serio pytam Obrazek
A co mają wspólnego postojówki z lampkami nóg? Serio pytam
Jeśli podświetlenie nóg Led błyska 5 razy tak samo jak żarówki led wsadzone do świateł pozycyjnych, a Ty napisałeś, że wystarczy wyłączyć zimną diagnozę (po co?). Skoro podświetlenie nóg nie ma zimnej diagnozy, a miga przez chwilę po włączeniu zapłonu to chyba jednak jest jakiś malutki związek. Zapytałem ze zwykłej ciekawości, nie wrednie, za to Ty wrednie odpowiedziałeś, co również nie wniosło nic do tematu.

U mnie jak włożyłem dla testu postojówki LED Osram to nie mrygały po włączeniu zapłonu, ale za to gasły po 5sekundach i wywalało błąd spalonej żarówki w komputerze. Wiecie ile wat musi być obciążenia na przednich postojówkach, żeby nie wywalilo błędu? Bo np. u siebie mam wsteczne Led osram według producenta pobiera prąd coś powyżej 6W a mniej niż 10W i nie wywala błędu Obrazek Jak to się ma z resztą, i z czego wynikają dokładnie te impulsy elektryczne po włączeniu zapłonu?

Gesendet von meinem D5803 mit Tapatalk
Ostatnio zmieniony 01 lut 2017, 22:39 przez Slavo_RZ, łącznie zmieniany 1 raz.
#246983
Slavo_RZ pisze: a Ty napisałeś, że wystarczy wyłączyć zimną diagnozę (po co?), skoro podświetlenie nóg nie ma zimnej diagnozy,
a gdzie ja pisałem o zimnej diagnozie lampek oświetlenia nóg? Przecież to tyczyło się pozycji
Slavo_RZ pisze: za to Ty wrednie odpowiedziałeś, co również nie wniosło nic do tematu.
kolejny "cfaniak" widzę się zalogował na forum, za to Ty piszesz bzdury nie na temat i uważasz że wnosisz maksimum do tematu
#246992
Mettenoos pisze:
Slavo_RZ pisze: a Ty napisałeś, że wystarczy wyłączyć zimną diagnozę (po co?), skoro podświetlenie nóg nie ma zimnej diagnozy,
a gdzie ja pisałem o zimnej diagnozie lampek oświetlenia nóg? Przecież to tyczyło się pozycji
Slavo_RZ pisze: za to Ty wrednie odpowiedziałeś, co również nie wniosło nic do tematu.
kolejny "cfaniak" widzę się zalogował na forum, za to Ty piszesz bzdury nie na temat i uważasz że wnosisz maksimum do tematu

Człowieku jeśli jesteś już moderatorem, odpuść sobie. Zobacz co napisałeś u góry czy to cokolwiek wniosło do tematu? Mogłeś chociaż napisać czemu piszę bzdury... Naprawdę nie chcę się kłócić i nie miałem takiego zamiaru, nie mam pojęcia o co Ci chodzi tak naprawdę. Nie podburzaj, po co prowokujesz i wmawiasz sobie jakieś prawdy, i dodajesz jakieś pierdoły. Napisałeś, że piszę bzdury , no dobrze możliwe nikt nie jest idealny,każdy jest tylko człowiekiem, ale nie wyjaśniłeś mi mojego pytania, a tylko zapytałem. A i mogłeś chociaż napisać czemu piszę bzdury...

"uważasz że wnosisz maksimum do tematu" - jesteś psychologiem, pedagogiem czy co :laugh: ?

Polecam więcej uśmiechu na przyszłość :)

A co do postojówek to fajną sprawą też są normalne żarówki: OSRAM COOL BLUE INTENSE W5W z homologacją, więc policaje się nie przyczepią :naughty:
#246993
Slavo_RZ pisze:
Mogłeś chociaż napisać czemu piszę bzdury... Naprawdę nie chcę się kłócić i nie miałem takiego zamiaru, nie mam pojęcia o co Ci chodzi tak naprawdę. Nie podburzaj, po co prowokujesz i wmawiasz sobie jakieś prawdy, i dodajesz jakieś pierdoły. Napisałeś, że piszę bzdury , no dobrze możliwe nikt nie jest idealny,każdy jest tylko człowiekiem
co ty pier.dolisz chłopie? bierzesz coś? Ja pisałem 03 lipca 2016 o zimnej diagnozie postojówek a ty dziś wmawiasz mi że pisałem i lampkach oświetlenia nóg!

Slavo_RZ pisze:ale nie wyjaśniłeś mi mojego pytania, a tylko zapytałem.
bo dopisałeś go później. Idź już spać chłopaku. EOT
#246995
Mettenoos pisze:
Slavo_RZ pisze:
Mogłeś chociaż napisać czemu piszę bzdury... .(...).. A i mogłeś chociaż napisać czemu piszę bzdury...
co ty pier.dolisz chłopie? bierzesz coś? Ja pisałem 03 lipca 2016 o zimnej diagnozie postojówek a ty dziś wmawiasz mi że pisałem i lampkach oświetlenia nóg! Idź już spać chłopaku. EOT
Zacytowałem Twój "stary" post bo u mnie od dłuższego czasu zastanawiałem się czemu od oświetlenia nóg miga też tak samo jak u Was postojówki i pomyślałem, że coś więcej mógłbyś mi wyjaśnić z tą zimną diagnozą napisałeś, że to zimna diagnoza co dla mnie wydało się po prostu śmieszne, ale nie Twój post tylko samo to, że u mnie w samochodzie mogę mieć zimną diagnozę od podświetlenia nóg Obrazek

Czemu wszystko odbierasz, że miałem coś złego na myśli. Napisałem przecież na początku, że nie chciałem nic wrednie napisać. Dla mnie to po prostu było śmieszne, a zarazem ciekawe powiązanie z tym mruganiem Obrazek

Tak więc wyjaśnisz mi proszę coś więcej na temat tej zimnej diagnozy w jaki sposób działa na postojowych, czemu idzie pięć krótkich impulsów? I może delikatnie odbiega to od tematu: czemu od podświetlenia nóg też miga chociaż tam nie ma kontroli spalonej żarówki? Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Gesendet von meinem D5803 mit Tapatalk
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10