Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By Abest -  02 wrz 2011, 14:27
 dolnośląskie
#49251
noo klakson po prostu nie działa po zmianie modułu pod kierownicą a działał bez problemu wcześniej, możliwe ze jak golf dostanie kierownice z multifunkcja to bardzie działać ale puki co jeszcze sprawdzane są inne opcje, prawdopodobnie przyczyna leży w module i trzeba będzie go wymienić na inny ( tzn inny numer częsci bo to tez w przypadku modułu jak się okazje ma spore znaczenie nie tylko to że jest low line lub high line naszczęście sprzedający miał jeszcze kilka innych modułów h.l. o innych num. wiec będzie z czego dopasować :) ) adaptacja zrobiona dzięki wielkie za poradę, trochę nawymyślane z tym elektrycznym wspomaganiem i jego adaptacją w nowszych modelach ciekawe co wymyślili pewnie trzeba by gwizdnąć, klasnąć 2 razy i trzasnąć klapą... :P
#56225
Witam
Ze sie wtrace ze swoim pytaniem... O zegary juz nie mam pytan.
Ja montuje u siebie 1/2 Fis I chodzi mi o poszczegolne manetki i sterownik pod kiere i tasme:) ( nie mam kiery multifunkcji i nie bede tego montowac, chyba ze z lopatkami multifunkcje bym zamontowal)
-Jakie manetki z jakimi literami
-tasme potrzebuje tez wymienic
-i jaki sterownik mi wystarczy z jakimi literami zeby mi wszystko chodzilo

rowniez tempomat montuje pytanie gdzie tez ten kabelek trzeba dorzucic do bordetza?