Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  02 sty 2017, 20:12
 śląskie
#245170
to od golfa zwykłego ale zapewne w plusie będzie podobnie lub tak samo.
Ale aby ten mod działał należy pociągnąć przewód plusowy do klapy do zasilania lampki lecz to ma minus taki że lampkę ori w bagażniku gasi jak świeci za długo sterownik komfortu.
A taka z dołożonym plusem będzie świecić non stop, sa tego plusy i minusy.
Chyba że lepiej było by pociągnąć do klapy tylko plus z lampki jeden przewód i dać do dodatkowej lampki a minus po prostu podpiąć pod przewód od zamka jak w ori
Obrazek
By adek -  22 lut 2017, 12:08
 łódzkie
#247945
Cześć, mam pytanie odnośnie demontażu tego plastiku pod kierownicą (między kierownicą a pedałami, ta z nawiewami na nogi). Ona trzyma się tylko na tych 2 torxach z przodu ? Próbowałem ją zdjąć ostatnio, ale widzę że u mnie były jakieś kombinacje robione i ten plastik trzyma się na czymś innym i ani myśli odejść ...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  22 lut 2017, 12:51
 dolnośląskie
#247947
adek pisze:Cześć, mam pytanie odnośnie demontażu tego plastiku pod kierownicą (między kierownicą a pedałami, ta z nawiewami na nogi). Ona trzyma się tylko na tych 2 torxach z przodu ? Próbowałem ją zdjąć ostatnio, ale widzę że u mnie były jakieś kombinacje robione i ten plastik trzyma się na czymś innym i ani myśli odejść ...
dokładnie na tych 2
By Przemo -  28 maja 2017, 1:01
 dolnośląskie
#252407
Cześć, montowałem dziś oświetlenie nóg (Golf z marca 2004r.) komplet z Aliexpress, lampki z przewodami oryginalne VW tyle że na rynek chiński. Montaż bez problemu, pod siedzeniami i pod deską rozdzielczą, podpiąłem się pod wolny pin 7 w złączu B, masa pod śrubkę od deski rozdzielczej, oczywiście dodatkowo włączenie funkcji za pomocą interfejsu. Efekt fajny, montaż bezproblemowy, polecam.
By matius71 -  09 sty 2019, 13:51
 mazowieckie
#270831
nie wiem jaki mam sterownik u siebie w samochodzie ale widzę tylko funkcje włączenia podświetlenia w trakcie jazdy a czy jest gdzieś możliwość ściemnienia tego oświetlenia? Aktualnie świeci tak jak przy otwarciu drzwi.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17