Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By stepniak.p -  13 kwie 2011, 18:13
 -------
#41828
Witam!

Szukałem na tym forum ale nic specjalnego nie znalazłem :D

...ale od początku... planuje podłączyć sobie lampki które oświetlają przestrzenie nóg :D
Mam już prawie wszystko (wiele nie trzeba :lol: ) : lampki, wtyczki, kable...

planuje podłączyć się do lampki sufitowej (przedniej) ale nie bardzo wiem jak :(
ma ktoś jakiś pomysł gdzie się tam podłączyć ? :D


Z góry dzięki :D
By stepniak.p -  15 maja 2011, 18:47
 -------
#44329
witam ponownie :D


Wszystko mam już połączone do kupy, kable pochowane, został tylko problem gdzie dokładnie podpiąć się pod Bordetza ?
Nie umiem dojść po tych zdjęciach w które miejsce się wpiąć :shock:

Jaki kabelek jeszcze trzeba dokupić żeby wpiąć się w Bordetza (numer części) ?
By 1 6 D -  15 maja 2011, 20:39
 zachodniopomorskie
#44333
W centralkę elektryczną w 2 miejsce w górnym rzędzie od lewej strony licząc.

Jak odkręcisz osłonę pod deską to powinieneś chyba te centralkę widzieć i te kostki.
Awatar użytkownika
By Tomek BKC -  15 maja 2011, 21:13
 dolnośląskie
#44334
masz tu wszystko
http://www.golfmk5.com/forums/showthread.php?p=964370

stary patrzysz od spodu na Bordetza i masz A B C D E F G H i wyciagasz wtyczke z B i szukasz pin B7 pamietaj ze jest tam zabezpieczenie ktore trzyma te wtyczki i trzeba je odpiac czytaj przesnac

potem jedziesz VCDS 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie Byte 0 bit 2 jak pamietam :) i pojawia ci sie napiecie na pinie B7
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 22:00 przez Tomek BKC, łącznie zmieniany 2 razy.
By stepniak.p -  15 maja 2011, 21:21
 -------
#44335

tak tylko dalej nie wiem którą dokładnie wtyczkę wyciągnąć :roll:



P.s.
ale powiem Wam że jak podłączam "na krótko" efekt jest rewelacyjny..... :D ....niby taka tylko pierwoła, detal ale naprawdę mi się podoba :D Jak to mówią detale tworzą całość :D

tylko teraz zawsze dywaniki muszą być idealnie czyste :lol: :D
By stepniak.p -  18 maja 2011, 11:02
 -------
#44462
podłączyłem wczoraj kabelek pod Bordentza a dzisiaj VAS`em uaktywniłem opcje :D :D

Wszystko póki co działa :D :D :D Efekt zajebisty :D
By stepniak.p -  18 maja 2011, 13:06
 -------
#44467
kiedyś myślałem o białych ledach.....ale jak zacząłem oglądać zdjęcia itp. to zrezygnowałem bo trochę odpustem zalatuje :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17