Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By kuba94 -  05 sie 2016, 19:24
 pomorskie
#236278
Gdzieś ktoś pokazywał jeszcze inny patent bez lutowania , wyskrobywal bodajże jakiś plastik. Ale nie zakodowanej w pamięci gdzie to jest ,swoje mam z kabla zrobione to już nie byłem zainteresowany
Awatar użytkownika
By Maciej91 -  30 sie 2016, 19:05
 kujawsko-pomorskie
#238076
Cześć
Pytanie do Kolegów którzy ustawili Sobie Pełne ringi VCDS dopisując tą magiczną 1 ;)

Na postojowych też Wam się pali pełen ring ??

U mnie na postojowym pali się teraz połowa , a stop oczywiście Pełen Ring , nie wiem gdzie problem ;/ :unsure:

Ktoś coś wie w temacie ??
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 wrz 2016, 8:43
 pomorskie
#238397
Maciej91 pisze:Cześć
Pytanie do Kolegów którzy ustawili Sobie Pełne ringi VCDS dopisując tą magiczną 1 ;)

Na postojowych też Wam się pali pełen ring ??

U mnie na postojowym pali się teraz połowa , a stop oczywiście Pełen Ring , nie wiem gdzie problem ;/ :unsure:

Ktoś coś wie w temacie ??
pozycyjne w każdej pozycji powinny sie palić pełne ringi bez względu na modyfikacje
Awatar użytkownika
By Maciej91 -  04 wrz 2016, 9:04
 kujawsko-pomorskie
#238399
Mettenoos pisze:
Maciej91 pisze:Cześć
Pytanie do Kolegów którzy ustawili Sobie Pełne ringi VCDS dopisując tą magiczną 1 ;)

Na postojowych też Wam się pali pełen ring ??

U mnie na postojowym pali się teraz połowa , a stop oczywiście Pełen Ring , nie wiem gdzie problem ;/ :unsure:

Ktoś coś wie w temacie ??
pozycyjne w każdej pozycji powinny sie palić pełne ringi bez względu na modyfikacje
Zmienie wartość kodowania i zobaczę czy też będzie połowa

Nadal mam połowe po zmianie :(
Awatar użytkownika
By Ramzes -  04 wrz 2016, 21:01
 kujawsko-pomorskie
#238472
Maciej91 pisze:
Mettenoos pisze:
Maciej91 pisze:Cześć
Pytanie do Kolegów którzy ustawili Sobie Pełne ringi VCDS dopisując tą magiczną 1 ;)

Na postojowych też Wam się pali pełen ring ??

U mnie na postojowym pali się teraz połowa , a stop oczywiście Pełen Ring , nie wiem gdzie problem ;/ :unsure:

Ktoś coś wie w temacie ??
pozycyjne w każdej pozycji powinny sie palić pełne ringi bez względu na modyfikacje
Zmienie wartość kodowania i zobaczę czy też będzie połowa

Nadal mam połowe po zmianie :(
a borda masz takiego, ktory to obsluguje?
Awatar użytkownika
By Ramzes -  04 wrz 2016, 22:07
 kujawsko-pomorskie
#238478
Mettenoos pisze:Bord bordem ale każdy obslugule pelne ringi w pozycjach przecież
Sęk w tym, ze nie. Moj stary nie obsługiwał dlatego został zmieniony na 3c8...e. @morales moze potwierdzić
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 wrz 2016, 22:13
 pomorskie
#238481
Nie widziałem jeszcze w życiu mk5 z półringami z tyłu na pozycjach. To co w ogóle miałes polowe lampy ciemną bo przeciez stop tez tylko polringu? Ciekawostka

Nie mowie o stopie tylko o fabrycznych swiatlach pozycyjnych
Awatar użytkownika
By Ramzes -  04 wrz 2016, 22:19
 kujawsko-pomorskie
#238482
Mettenoos pisze:Nie widziałem jeszcze w życiu mk5 z półringami z tyłu na pozycjach. To co w ogóle miałes polowe lampy ciemną bo przeciez stop tez tylko polringu? Ciekawostka

Nie mowie o stopie tylko o fabrycznych swiatlach pozycyjnych
Nie jestem pewien czy nie mylę pojęć ale pełny ring palił tylko po naciśnięciu stopu.
Awatar użytkownika
By Ramzes -  04 wrz 2016, 22:30
 kujawsko-pomorskie
#238486
Mettenoos pisze:Przeciez w mk5 fabrycznie pali sie tylko zewnetrza strona ringu przy stopie, o czym ten temat?
No to pisze, ze u mnie zeby palił cały trzeba było zmienić borda. Na starym nie było takiej mozliwosci :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 wrz 2016, 22:30
 pomorskie
#238487
Dodatkowo @Maciej91 pisze że ma tylko polringu przy pozycyjnych, to anormalne bo powinien byc fabrycznie pelny ring

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
Ramzes pisze:
Mettenoos pisze:Przeciez w mk5 fabrycznie pali sie tylko zewnetrza strona ringu przy stopie, o czym ten temat?
No to pisze, ze u mnie zeby palił cały trzeba było zmienić borda. Na starym nie było takiej mozliwosci :)
Ale ja pisalem o pozycji a nie stopie przeciez bo @Maciej91 pisze ze ma polringu w pozycjach

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
Mettenoos pisze: pozycyjne w każdej pozycji powinny sie palić pełne ringi bez względu na modyfikacje
:)
Awatar użytkownika
By morales -  04 wrz 2016, 22:37
 pomorskie
#238488
Mettenoos pisze:Dodatkowo @Maciej91 pisze że ma tylko polringu przy pozycyjnych, to anormalne bo powinien byc fabrycznie pelny ring

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
Ramzes pisze:
Mettenoos pisze:Przeciez w mk5 fabrycznie pali sie tylko zewnetrza strona ringu przy stopie, o czym ten temat?
No to pisze, ze u mnie zeby palił cały trzeba było zmienić borda. Na starym nie było takiej mozliwosci :)
Ale ja pisalem o pozycji a nie stopie przeciez bo @Maciej91 pisze ze ma polringu w pozycjach

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
Mettenoos pisze: pozycyjne w każdej pozycji powinny sie palić pełne ringi bez względu na modyfikacje
:)
Kolega Ramzes pomylił pozycję ze stopem :oczko:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15