Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Forest -  29 sty 2015, 19:51
 wielkopolskie
#163577
To lampka z Golfa 6 a nie tam Porsche. Może w Porsche też występuje, w końcu to ta sama firma Volkswagen AG, ale niewiem. Z początku była tylko w Golfie 6 R, ale pasuje do każdego Golfa 6, Scirocco, Golfa 5 itd. I potwierdzam, świeci ładniutko :)
By SiwV -  26 kwie 2015, 16:28
 łódzkie
#175637
Istnieją jakieś zwykłe żarówki dające efekt podświetlenia tablicy zbliżony do tego jakie emituje światło z modułów tomnika ?
Interesuje mnie biały kolor, bez niebieskiej poświaty.
Miałem od niego moduły w całym wcześniejszym Golfie i byłem zadowolony ale chciałbym spróbować jakiś zwykłych tańszych żarówek w przypadku podświetlenia tablicy.
By golfer_1984 -  26 kwie 2015, 16:39
 podkarpackie
#175640
SiwV pisze:Istnieją jakieś zwykłe żarówki dające efekt podświetlenia tablicy zbliżony do tego jakie emituje światło z modułów tomnika ?
Interesuje mnie biały kolor, bez niebieskiej poświaty.
Miałem od niego moduły w całym wcześniejszym Golfie i byłem zadowolony ale chciałbym spróbować jakiś zwykłych tańszych żarówek w przypadku podświetlenia tablicy.
Ale moduły od Tomnika masz na lata a nie na pół roku :)
By SiwV -  26 kwie 2015, 16:49
 łódzkie
#175641
Ale ja pytam o żarówkę a nie chińskie LED CAN BUS :)

LED od Tomnika już miałem a teraz chętnie bym spróbował czegoś innego jeśli jest taka żarówka :)
Jeśli nic nie polecicie mądrego to wezmę od Tomnika ;)
By Paffeu -  26 cze 2015, 12:41
 śląskie
#183439
Zaczep jednej z lampek oświetlających tablicę mi się urwał i muszę to wymienić. Chciałbym zapytać czy warto wymieniać ori na led. I jak już, to na które najlepiej zwrócić uwagę, żeby nie było problemów?
Awatar użytkownika
By Boniunio -  02 lip 2015, 19:55
 kujawsko-pomorskie
#184180
Panowie chcę kupić żarówki do tablicy te CanBus i wrzuciłem hasło na alle.. i :sleepy: od koloru do wyboru od 5zł do 24zł 13 stron. Mam więc pytanie które będą działać poprawnie? czy te za 10zł będą działać tak samo dobrze co te za 24zł?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  02 lip 2015, 19:59
 dolnośląskie
#184181
Boniunio pisze:Panowie chcę kupić żarówki do tablicy te CanBus i wrzuciłem hasło na alle.. i :sleepy: od koloru do wyboru od 5zł do 24zł 13 stron. Mam więc pytanie które będą działać poprawnie? czy te za 10zł będą działać tak samo dobrze co te za 24zł?
qp od tomnika. nie bedziesz zalowal...
Awatar użytkownika
By kukulek88 -  04 lip 2015, 11:45
 dolnośląskie
#184372
Info na temat modułów
Moduły montuje się tzw. "plug&play"- szybki montaż , bez użycia dodatkowych narzędzi . Wszystkie czynności z tym związane są te same, jak przy wymianie spalonej żarówki w lampkach.
Instrukcje montażu modułów, jak i demontażu lampek(niektórych) wysyłam mailowo.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11