Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
By gwb -  26 lip 2014, 5:32
 łódzkie
#138410
Podpowiedzcie co zrobić , po zalozeniu tych oryginalnych lampek , czasami swieca , czasami nie i czasami wywala blad. Jakos łopatologicznie poproszę albo podpowiedzcie do kogo ewentualnie w lodzi można z tym podjechać.
By matius71 -  15 wrz 2014, 23:48
 mazowieckie
#143181
Mam problemu u siebie , jak wkładam w lampki od tablicy rejestracyjnej ledy te co nie pokazują przepalonej żarówki to po miesiącu dwóch zaczynają migać i się przepalają. Wie ktoś jak na to zaradzić? Jeśli włożę lampki z nowszego VW na ledach to też się będą przepalać?
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, 1:09 przez matius71, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  16 wrz 2014, 7:01
 warmińsko-mazurskie
#143187
matius71 pisze:Mam problemu u siebie , jak wkładam w lampki od tablicy rejestracyjnej ledy te co nie pokazują przepalonej żarówki to po miesiącu dwóch zaczynają migać i się przepalają. Wie ktoś jak na to zaradzić? Jeśli włożę lampki z nowszego VW na ledach to też się będą przepalać?
Możesz ORI kupić sobie albo jakieś modułu dedykowane od Kolegi TOMIKA tu masz jak to wygląda i namiary na Kolegę :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=32&t=437315" onclick="window.open(this.href);return false;
ja mam od roku i jeszcze nie narzekam, tak jak koledzy piszą nie widać problemów. wiadomo są te moduły droższe niż normalne ledy, ale nie raz warto dołożyć parę złotówek i kupić co inni np. polecają :)
By orh -  29 sty 2015, 11:56
 małopolskie
#163517
pagong pisze:ja mam od tomika okolo 2 lata i swieca zajebiscie:) w kazdym kolejnym aucie jak bede zmienial to bede bral tylko od niego ledy:)
P O T W I E R D Z A M !! Tomnika i jego ledy działają zajebiscie u mnie również juz sporo czasu. Świetnie i made in POland !
Awatar użytkownika
By Cr33D -  29 sty 2015, 19:34
 spoza Polski
#163574
Sprawdźcie sobie ten numer 1K8 943 021 C

To lampka LED z Porsche i pasuje plug and play do mkV.

Źródło to http://www.golfmkv.com/forums/showthread.php?t=174311" onclick="window.open(this.href);return false;

Możecie zobaczyć jak ładnie oświetla. Koszt to $26.10 za sztuke.

Zgodnie z informacjami na tamtym forum do vw z jakiegoś nieznanego powodu są droższe :)

Może to tylko kwestia tego że gość jest z USA, ale może warte sprawdzenia ?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11